Bójka
Twitter
Autor Bartosz Goluch - 12 Lutego 2020

Bijatyka kiboli w centrum Rzeszowa. Policja nie zatrzymała nikogo (WIDEO)

Kibole starli się na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. W bójce uczestniczyło ok. 50 zamaskowanych mężczyzn. Policja nie zareagowała, a sprawcy najprawdopodobniej pozostaną bezkarni.

O sprawie informuje portal rzeszow-news.pl. Według informacji serwisu do starcia doszło o godz. 20 we wtorek. Grupy kiboli Resovii Rzeszów i Stali Rzeszów starły się przed centrum handlowym Millenium Hall. Awantura trwała kilka minut.

Kibole zrobili zadymę w centrum miasta. Policja była bezradna

Policja podaje, że nikt nie złożył zawiadomienia o bójce. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, pseudokibice rozbiegli się i uciekli stróżom prawa. - Nikt nie został jak na razie zatrzymany. Nie zgłosiła się też żadna osoba pokrzywdzona. Trwa identyfikacja uczestników zdarzenia. Zabezpieczamy m.in. nagrania monitoringu - informuje rzecznik rzeszowskiej policji, Adam Szeląg.

Do starcia doszło na "terenie" kibiców Stali. Jak podaje rzeszow-news.pl, chuligańską "rywalizację" wygrali właśnie gospodarze. Na jednej ze znanych w kibicowskim światku stron kibice obu drużyn wyrażają nadzieję na szybką "powtórkę" bijatyki.

Rzeszów terroryzowany przez kiboli

To nie pierwsza tego rodzaju sytuacja w stolicy Podkarpacia. W poprzednich latach mieszkańcy miasta widzieli już dantejskie sceny m.in. w okolicach rynku. Bywało też, że ludzi wyciągali byli siłą z samochodów i bici na jednej z głównych ulic Rzeszowa. Wówczas nikt nie poniósł konsekwencji, mimo że do zdarzenia doszło w biały dzień. Miejmy nadzieję, ze tym razem organy ścigania wykażą się większą skutecznością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki transfer w Ekstraklasie. Reprezentant Polski jest blisko odejścia do nowego klubu
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Arkadiusz Milik ukarany przez władze. Śmieszna decyzja włodarzy ligi wzbudziła wielkie kontrowersje
  4. Wielokrotny reprezentant Polski ostro komentuje piłkarza Legii. "Nie jest kandydatem na gwiazdę"
  5. Legia Warszawa poniesie karę za obrzydliwe zachowanie kibiców. Wymowne słowa rzecznika PZPN
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News