Przeprosiny Marcin Gortat
Leo Messi awantura
Tyc Sports/Twitter
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Października 2020

Karczemna awantura po meczu. Leo Messi dosadnie do swojego rywala: "Co jest, łysy?" (WIDEO)

Leo Messi wdał się w poważną sprzeczkę tuż po ostatnim gwizdku meczu Boliwia - Argentyna. Albicelestes prowadzeni przez Messiego odnieśli zwycięstwo 1:2. Jednak to nie powstrzymało argentyńskiego gwiazdora przed kłótnią, jaką stoczył z napastnikiem gospodarzy oraz fizjoterapeutą kadry rywala, który co ciekawe jest… Argentyńczykiem. Poszło o prowokowanie piłkarza.

Boliwia i Argentyna zagrały mecz w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022, które odbędą się w Katarze. Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli gości, którzy uchodzili za faworyta w tym starciu. To Boliwijczycy wyszli jako pierwsi na prowadzenie, za sprawą trafienia Moreno Martinsa, napastnika występującego na co dzień w brazylijskim Cruzeiro. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Lautaro Martinez. Z kolei w trakcie drugich 45 minut zwycięstwo Argentynie dał piłkarz Lazio, a mianowicie Joaquin Correa, po asyście świetnie dysponowanego tego dnia Martineza. Leo Messi w tym meczu nie odegrał pierwszoplanowej roli i zdecydowanie bardziej wyróżnił się po ostatnim gwizdku.

Awantura po meczu Boliwia – Argentyna

Po gwizdku kończącym spotkanie Boliwii z Argentyną doszło do sporej awantury. Jej głównym uczestnikiem był Leo Messi. Kapitan reprezentacji Argentyny miał pretensje do napastnika rywali Moreno Martinsa oraz członka jednego ze sztabów. Messi był wściekły, bowiem twierdził, że był przez cały czas prowokowany w trakcie gry.

Leo Messi: „s********* mi cały mecz!”

Leo Messi miał ogromne pretensje do fizjoterapeuty gospodarzy, Argentyńczyka Lucasa Navy. Kapitanowi Albicelestes nie podobało się zachowanie rodaka podczas meczu. W wyniku tego doszło do sprzeczki, którą nagrały kamery. W jej trackie Messi nie przebierał w słowach.

„Co się stało, łysy? S*********! Co jest z tobą nie tak? S*********** cały mecz, ciągle krzyczałeś na mnie z ławki. Po co robisz zamieszanie?” - wykrzykiwał w stronę Navy sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki.

Całą sytuację starali się opanować sędziowie oraz inni piłkarze. Obaj panowie powrócili później do rozmowy. Fizjoterapeuta nie chciał skomentować tej sytuacji w mediach, a jedynie podkreślił, że szanuje Leo Messiego.

Źródło: Meczyki.pl

*Zdjęcie jest zrzutem ekranu z nagrania umieszczonego przez Tyc Sports na oficjalnym koncie na Twitterze. Fotografia przedstawia sytuację, która została opisana w powyższym tekście.

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News