Liga Mistrzów gol Sabitzer
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 23 Października 2019

Gol sezonu w Lidze Mistrzów! Bramkarz mógł tylko patrzeć, uderzenie nie do obrony [WIDEO]

Liga Mistrzów przyniosła nam dzisiaj nie tylko wielkie emocje, ale również efektowne trafienia. Jeden z nich był naprawdę wybitnym trafieniem. Trzeba przyznać, że bramkarz nie miał w tej sytuacji najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

Liga Mistrzów kojarzy się kibicom z całego świata z niesamowitymi spotkaniami, w których występują najlepsi piłkarze na świecie, ale również z efektownymi trafieniami, które stają się wielkimi hitami internetu. Taki gol padł właśnie w dzisiejszym meczu Champions League. Wydarzyło się to w starciu, które nie cieszyło się zbyt wielkim zainteresowaniem kibiców, jednak mimo wszystko fanom nie umknęło tak efektowne trafienie.

W starciu RB Lipsk z rosyjskim Zenitem Sankt Petersburg padła bramka, która błyskawicznie trafiła do internetu i jest podawana przez tysiące fanów piłki nożnej z całego świata, także przez tych, którzy nie byli początkowo zainteresowani przebiegiem tego konkretnego meczu. Trzeba przyznać, ze Marcel Sabitzer uderzył piłkę w przecudowny sposób, nie do obrony dla golkipera.

Liga Mistrzów przynosi wielkie emocje

Goście dość niespodziewanie prowadzili na terenie drużyny z Bundesligi i mogło dojść do niemałej niespodzianki. Ostatecznie jednak to gospodarze strzelili dwa gole i wygrali spotkanie, a wisienką na torcie jest piękne trafienie Marcela Sabitzera. Niektórzy mówią nawet, że mamy w tej sytuacji do czynienia z kandydatem do najpiękniejszego gola tego sezonu. Nie możemy tego wykluczyć.

Marcel Sabitzer zdecydował się na uderzenie z woleja z narożnika pola karnego, a piłka wpadła w samo okienko bramki Zenitu. Bramkarz nie miał najmniejszych szans na to, by zaliczyć interwencję, i mógł jedynie podziwiać piłkę wpadającą do bramki. Piłka nabrała nieprawdopodobnej rotacji, a wiele osób porównywało to trafienie z golami Benjamina Pavarda i Roberto Carlosa, którzy także potrafili podkręcić futbolówkę.

Cudowny gol w Lidze Mistrzów

Pojawiają się głosy, że Sabitzer może być już pewny nominacji do bramki roku. Nie wiemy, czy w istocie tak się stanie, jednak jego uderzenie może być jednym z kandydatów do tego miana. Zdecydowanie było ono ozdobą wieczoru w Lipsku.

ZOBACZ PIĘKNE TRAFIENIE MARCELA SABITZERA:

Marcel Sabitzer goal vs Zenit 2-1

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News