Marcin Najman kurtka
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 7 Stycznia 2021

Marcin Najman porównuje się do Leo Messiego? Komentarz sportowca nie pozostawia wątpliwości

Marcin Najman w ostatnich dniach jest nierozerwalnie kojarzony ze swoją niebieską kurtką. Bokser-celebryta pojawił się w niej na słynnym już nagraniu spod stadionu Rakowa Częstochowa, gdzie miał się zmierzyć z Krzysztofem Stanowskim. Jego zdjęcia z tego wydarzenia obiegły Polskę. Teraz sportowiec porównał się do Leo Messiego, a wszystko właśnie przez kurtkę.

  • Marcin Najman porównał się do Leo Messiego
  • Leo Messi zapozował w kurtce, która jest łudząco podobna do kurtki Marcina Najmana
  • Wymowne słowa boksera-celebryty w mediach społecznościowych

Marcin Najman niedawno po raz kolejny został bohaterem mediów społecznościowych. Bokser-celebryta, po raz kolejny słownie starł się na Twitterze z Krzysztofem Stanowskim, ale tym razem miało dojść nawet do rękoczynów.

Od słowa do słowa panowie umówili się na sparing przed stadionem Rakowa Częstochowa. Na miejscu stawił się tylko Najman. Były pięściarz całe zdarzenie nagrał, a jego filmik zrobił w internecie niesamowitą furorę. Choć zapewne nie taką, jak to sobie Najman wyobrażał.

Marcin Najman jak Leo Messi? wymowna odpowiedź pięściarza

Obraz boksera w niebieskiej puchowej kurtce obiegł całą Polskę. Internauci wykazali się wielką kreatywnością i zaczęli robić z tego memy. Duża część z nich już nawet nie odnosi się do samej sprawy spory Najmana ze Stanowskim.

Symbolem całego zajścia stała się niebieska puchowa kurtka, którą miał wtedy na sobie Najman. Decathlon, który ma ją w asortymencie, od razu postanowił całe zajście wykorzystać w swojej kampanii reklamowej. Sam zawodnik kurtkę wystawił na licytację na WOŚP.

Niedawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie Leo Messiego, który pozuje w bardzo podobnej kurtce, ale koloru zielonego. Zdjęcie było elementem promocji sklepu z ubraniami, którego właścicielem jest Argentyńczyk.

Podobieństwo między obiema kurtkami zauważył portal O2, który w swoim artykule zapytał: Lionel Messi chce być jak Marcin Najman?! Tekst nie uszedł uwadze samemu Najmanowi, kory postanowił się podzielić nim na Twitterze.

Niebieska kurtka Marcina Najmana robi furorę w internecie

Bokser-celebryta odpowiedział na pytanie z tekstu za pomocą swoich mediów społecznościowych. - Chce, chce... Każdy by chciał - napisał krótko Najman. W komentarzach internauci nawet przerobili zdjęcie Messiego, tak, aby jego kurtka wyglądała identycznie, jak kurtka polskiego pięściarza.

Sam Najman jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział o całej sytuacji z Krzysztofem Stanowskim. Odniósł się do wydarzeń, które miały miejsce najpierw na Twitterze, a później pod stadionem Rakowa Częstochowa.

- Nie traktuję tego w zasadzie jako konflikt. Żeby mieć z kimś konflikt, trzeba mieć partnera na wroga. Stanowski nie jest partnerem na wroga. Udowodnił, że jest największym tchórzem w Polsce [...] - powiedział Najman.

- [...] wszystkim zaręczam, że w życiu bym go nie uderzył, gdyby on wyszedł. Po prostu pokazałbym mu, że on nie da rady uderzyć mnie. Nawet jakby bardzo chciał, to by nie zdołał tego zrobić - stwierdził.

Marcin Najman

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News