Przeprosiny Marcin Gortat
Marcin Najman komentarz
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 22 Stycznia 2021

Marcin Najman skomentował wybór nowego trenera reprezentacji. Ostre słowa, dostało się Bońkowi

Marcin Najman w ostatnich miesiącach jest jednym z najaktywniejszych komentatorów życia publicznego w Polsce. Tym razem zabrał głos w sprawie zwolnienia selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka, którego miejsce zajął Paulo Sousa. Bokser-celebryta w mocnych słowach dał do zrozumienia co myśli o tej decyzji. Przy okazji zaatakował Zbigniewa Bońka i Krzysztofa Stanowskiego.

  • Marcin Najman w ostatnich miesiącach jest jednym z najaktywniejszych komentatorów życia publicznego w Polsce
  • Bokser-celebryta skomentował ostatnie zmiany na stanowisku selekcjonera w reprezentacji Polski w piłce nożnej
  • Zawodnik stanął murem za zwolnionym Jerzym Brzęczkiem i zaatakował przy okazji Zbigniewa Bońka i Krzysztofa Stanowskiego

Marcin Najman jest w trakcie przygotowań do swojej ostatniej walki w karierze. 13 lutego bokser-celebryta zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem, ale treningi nie przeszkadzają mu w aktywności w mediach społecznościowych.

Niemal 42-letni Najman w ostatnich miesiącach jest niezwykle aktywny w mediach. Był jednym z komentatorów TVP Info, gdzie zabierał głos w sprawie wyborów prezydenckich, budżetu unijnego czy Strajku Kobiet. Swoje opinie przekazuje głównie za pomocą Twittera.

Marcin Najman atakuje prezesa Bońka za decyzję o zmianie selekcjonera

Najman w ostatnich dniach, podobnie jak pozostali polscy kibice i dzienikarze został zaskoczony decyzją o zwolnieniu selekcjonera reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka. Bokser-celebryta jeszcze w poniedziałek w ostrych słowach skomentował decyzję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Gość wprowadza drużynę do Euro, ma zdecydowanie dodatni bilans meczów,a takie szumowiny typu Stanowski go obśmiewaj.Szumowiny, których najwieksze osiągniecie i ryzyko jakie ponieśli to gdy zagrali w totolotka.Bonito zrobił błąd - napisał na Instagramie.

W czwartek prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił na konferencji prasowej nowego szkoleniowca drużyny narodowej. W najbliższych miesiącach kadrę poprowadzi Portugalczyk Paulo Sousa.

Ten wybór nie spodobał się Najmanowi. Bokser-celebryta stanął murem za trenerem Brzęczkiem i uważa, że Portugalczyk nie jest lepszym szkoleniowcem. Przy okazji częstochowianin po raz kolejny zaatakował prezesa Bońka.

- Nie jestem ekspertem od piłki nożnej, ale jeszcze zapłaczecie za trenerem J.Brzęczkiem,który wprowadził reprezentacje na Euro.Lepsze jest wrogiem dobrego.Tyle, że ten nowy w niczym od Brzęczka lepszy nie jest. Bonito,oby się nie skończyło tak ja za Twojej trenerki w reprezentacji - napisał na Twitterze.

Paulo Sousa nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Trener Brzęczek prowadził reprezentację Polski przez 2,5 roku. Z kadrą awansował na mistrzostwa Europy, a także utrzymał się dywizji A Ligi Narodów. Jego bilans z drużyną narodową to 24 mecze, 12 wygranych, 7 porażek i pięć remisów.

Jego miejsce zajął Sousa, który w przeszłości trenował takie zespoły jak Leicester City, FC Basel, Fiorentinę czy ostatnio Girondins Bordeaux. Reprezentację Polski ma przeprowadzić przez eliminacje do mistrzostw świata i czerwcowe mistrzostwa Europy.

Nowy selekcjoner nie będzie miał dużo czasu na poznanie się z drużyną. Jego pierwsze zgrupowanie rozpocznie się 22 marca, a już trzy dni później Biało-Czerwoni zagrają na wyjeździe z Węgrami w ramach eliminacji do katarskiego mundialu.

Gamingowe Newsy - rok 2021 rozpoczęty z przytupem!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News