Marcin Różalski
pl.wikipedia.org/Young Blood Night MMA Event//en.wikipedia.org/wiki/Creative_Commons/zmiana rozmiaru
Autor Aleksy Kiełbasa - 30 Września 2020

"Różal" w walce na gołe pięści. Zmierzy się z byłym mistrzem UFC

Marcin Różalski stoczy walkę na gołe pięści. „Różal” ma zmierzyć się w nowej organizacji Macieja Kawulskiego „Genesis”. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik z wysokiej półki. To były mistrz UFC i weteran tej organizacji Josh Barnett.

Marcin Różalski swoją karierę zaczynał od kickboxingu. Walczył m.in. z Przemysławem Saletą. Jego bilans w tej dyscyplinie to 22 zwycięstwa, 8 porażek i 1 remis. Różal stoczył również jedną walkę pięściarską, w której pokonał w 3 rundzie przez techniczny nokaut Pawła Newazila. W 2011 roku postanowił związać się z MMA, gdzie legitymuje się rekordem 7 wygranych i 4 porażek. Teraz jednak przyszedł czas na nowe wyzwanie.

Marcin Różalski będzie się bił na gołe pięści

Jak podaje portal MMA Rocks, Marcin Różalski już niedługo ponownie stanie do walki. Tym razem zobaczymy go w jeszcze innej kategorii. Różal 23 października bieżącego roku będzie pojedynkował się na gołe pięści. Jego przeciwnikiem będzie prawdziwy weteran UFC.

Różal stanie do walki z Joshem Barnettem

Przeciwnikiem Marcina Różalskiego będzie Josh Barnett. Ten weteran MMA rozpoczął karierę w 1997 roku. Walczył z największymi wojownikami tej dyscypliny, a także z Pawłem Nastulą. Amerykanin był mistrzem UFC wagi ciężkiej w 2002 roku, jednak po walce wykryto u niego niedozwolone środki i ostatecznie odebrano mu tytuł. W zawodowych walkach Barnett może pochwalić się rekordem 35 zwycięstw (przy 8 nokautach) i 8 porażek.

Źródło: MMA Rocks

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News