Adam Małysz wywiad
East News
Autor Piotr Bernaciak - 30 Września 2020

Dotarliśmy do pierwszego wywiadu Adama Małysza w telewizji. Niewiarygodne, jak wtedy wyglądał, spadliśmy z krzeseł (FOTO)

Adam Małysz od wielu lat zalicza się do najbardziej rozpoznawalnych Polaków, dzięki czemu jego twarz kojarzą miliony rodaków. Mało kto wie jednak, że ponad 20 lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Aż trudno uwierzyć w nagranie, które odnaleźliśmy w internecie.

Adam Małysz regularnie pojawia się w polskich mediach jako ekspert dotyczący występów naszych kadrowiczów, a także pełni funkcję dyrektora sportowego w Polskim Związku Narciarskim. Po zakończonej karierze legendarny skoczek szybko objął funkcję dyrektora i na razie trzeba przyznać, że radzi sobie z nią nienagannie. Udaje mu się to również pogodzić z innymi obowiązkami.

Dotarliśmy do filmu, który przedstawia, jak nasz mistrz wyglądał ponad dwadzieścia lat temu. Aż trudno uwierzyć w to, jak bardzo zmienił się Adam Małysz. W tamtych czasach sam najpewniej nie miał pojęcia, że po czasie uda mu się zrobić tak wielką karierę i że zostanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków.

Adam Małysz wciąż pozostaje na topie

Wywiad z Adamem Małyszem został przeprowadzony w 1996 roku, a więc w czasach, gdy nawet nie śnił on o tak wielkiej popularności, jaką cieszył się już chwilę później. Mało kto przewidywał, że Polak zostanie potem takim wielkim sportowcem i że nawiąże do gigantycznych osiągnięć naszych skoczków sprzed kilkudziesięciu lat. Nic dziwnego, bowiem niewiele na to wówczas wskazywało.

Dotarliśmy do wywiadu z 1996 roku, który został opublikowany w serwisie YouTube. Aż trudno uwierzyć, że młodzieniec bez charakterystycznego wąsa rozmawiający z dziennikarzem to właśnie Adam Małysz. Wówczas dopiero rozpoczynał on swoją historię w Pucharze Świata, a prawdziwy szał na jego osobę miał wybuchnąć dopiero za cztery lata.

Adam Małysz zmienił się nie do poznania

Kibice również nie mogli uwierzyć w to, że mężczyzna na materiale filmowym to właśnie Adam Małysz.

- Szok, nie urodził się z wąsami - pisze jeden z użytkowników YouTube.

Pierwszy wywiad Adama Małysza

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News