Premier League
Facebook Jan Bednarek
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Września 2020

Ogromne wyróżnienie dla reprezentanta Polski. Trafił do jedenastki kolejki Premier League, pękamy z dumy

Premier League rozegrała w weekend już trzecią kolejkę spotkań. Po tej serii gier wiele powodów do zadowolenia ma jeden z nielicznych reprezentantów Polski na angielskich boiskach. Jego drużyna odniosła cenne zwycięstwo, a on sam miał w tym wielki udział. Doceniono go także po ostatnim gwizdku spotkania. Polak został wybrany do prestiżowej jedenastki kolejki. 

Premier League w tym sezonie jest wyjątkowo interesująca, jeśli chodzi o występy reprezentantów Polski. Liczba naszych rodaków w najlepszej lidze świata się zwiększyła, a jeden z nich właśnie został wyróżniony wyborem do jedenastki kolejki. Polakowi należą się wielkie brawa.

Premier League. Polak doceniony za świetny występ

Za nami już trzecia kolejka Premier League. I tym razem nie zabrakło ciekawych spotkań z udziałem reprezentantów Polski. Swoje mecze wygrały drużyny Mateusza Klicha, czyli Leeds United, Łukasza Fabiańskiego, czyli West Ham United i Jana Bednarka, a więc Southampton. Powody do zadowolenia ma zwłaszcza ostatni z wymienionych Polaków.

Po fatalnym starcie sezonu i nienajlepszych występach w Southampton Jan Bednarek wreszcie rozegrał bardzo dobry mecz. W dużej mierze dzięki jego postawie “Święci” pokonali Burnley 1:0 i odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie 2020/2021. Polak został doceniony także po końcowym gwizdku. Dziennikarze fachowego portalu whoscored.com wybrali Bednarka do najlepszej jedenastki kolejki.

- Wygrana z Burnley na Turf Moor nigdy nie jest łatwa, ale Bednarek odegrał istotną rolę w obronie, wygrywając osiem pojedynków powietrznych i zaliczając 13 wybić - napisano w uzasadnieniu. Polak otrzymał od dziennikarzy ocenę 7.96 w skali 1-10.

Jedenastka trzeciej kolejki Premier League wg whoscored.com

K. Darlow (Newcastle United) - M. Cash (Aston Villa), J. Bednarek (Southampton), T. Mings (Aston Villa), A. Masuaku (West Ham) - M. Mount (Chelsea), J. McGinn (Aston Villa), C. Hourihane (Aston Villa), S. March (Brighton) - C. Robinson (WBA), J. Vardy (Leicester).

Źródło: whoscored.com

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News