Mariusz Pudzianowski dom
screen - youtube.com/Mariusz Pudzianowski
Autor Łukasz Kowalski - 6 Listopada 2020

Na jaw wyszło, jak mieszka Mariusz Pudzianowski. Bogactwa i luksusy za wielkie pieniądze, przeciętny Polak może jedynie śnić (FOTO)

Mariusz Pudzianowski do tej pory zalicza się do grona jednych z najbardziej popularnych polskich sportowców. Przez lata dzierżył zaszczytny tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. Jego występy w zawodach strongmanów, a później jako zawodnika MMA przyniosły mu wielkie pieniądze. Ostatnio "Pudzian" pokazał ekipie filmowej swój dom. Prawdziwe luksusy.

Mariusz Pudzianowski wciąż jest jednym z najbardziej popularnych polskich sportowców. Polak zdobył ogromną sławę w kraju jako najsilniejszy człowiek na świecie, a później jako zawodnik MMA, walczący w federacji KSW.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)Czytaj dalej

Mariusz Pudzianowski żyje w luksusach

Zawodnik odnosi sukcesy nie tylko na arenie sportowej. Polak jest także biznesmenem,, który prowadzi kilka biznesów. Jednym z najbardziej znanych jest jego firma transportowa. "Pudzian" wiele razy powtarzał, że do wszystkiego doszedł bardzo ciężką pracą.

W ostatnim czasie miał jej bardzo dużo. Pod koniec listopada opublikował nagranie na Instagramie, na którym informował, że własnoręcznie będzie musiał naprawić naczepy swoich ciężarówek, które zostały zniszczone przez wandali.

- [...] Trzeba troszeczkę popracować, dzisiaj dzień serwisowy. Widzę, że trzy Pudziany zielone zjechały na weekend, chłopaki parę dni wolnego mają. A my z chłopakami z serwisu musimy popracować w inny sposób, poprzeglądać naczepy, pokleić łaty, bo oczywiście jak się jeździ, to każdego łapy swędzą - wyznał Mariusz Pudzianowski.

- Szkoda, że mnie tam czasami nie ma, bo bym im te łapy poprzetrącał za te nożyki i robienie oczek na naczepach. Nowe naczepy i oczka porobione. Tylko wyjść, przyczaić się w nocy i łapy przetrącić im wszystkim - stwierdził "Pudzian", który nie krył oburzenia.

Później do całego nagrania odnosił się z przymrużeniem oka. Polak znany jest ze swojego poczucia humoru. Ostatnio zaprezentował je szerszej publiczności w programie rozrywkowym TVP "Anything Goes. Ale Jazda!". Pudzianowski rozbawił tam widzów do łez.

Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemięMajątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemięCzytaj dalej

Olśniewająca posiadłość Pudzianowskiego

Polak dzięki swoim wysiłkom sportowym, a także biznesowym może spać spokojnie i nie martwić się o swoje finanse. Jednak nie przeszkadza mu to w dalszej ciężkiej pracy. Kiedy istnieje taka potrzeba "Pudzian" sam siada za kierownicą jednej ze swoich ciężarówek.

Nie jednokrotnie Pudzianowski pokazywał, że mimo popularności i wielkich pieniędzy nie uderzyła mu woda sodowa do głowy. Czasem jednak pozwala sobie na spełnienie niektórych zachcianek. Jak się okazuje, "Pudzian" ma interesujące hobby. W swoim garażu kolekcjonuje luksusowe samochody.

Pudzianowski jakiś czas temu pokazał swoją imponująca posiadłość ekipie filmowej. Zawodnik MMA na co dzień mieszka w rodzinnej w Białej Rawskiej. Jego dom jest duży i zdecydowanie robi wrażenia, ale nie ma znamion przesadnego obnoszenia się z bogactwem.

Cała posiadłość ma mnóstwo pokoi, w których znajdują się kolejne trofea wygrywane przez Pudzianowskiego. Do dyspozycji zawodnik ma także ogromną siłownię. Wrażenie robi szczególnie kolekcja zebrana w jego garażu.

Były najsilniejszy człowiek na świecie posiada imponujące egzemplarze. W jego kolekcji można zobaczyć takie auta jak choćby Jeep Grand Cherokee, Hummer, Mercedes S 55 AMG czy Lamborghini Murcielago LP640.

Mariusz Pudzianowski dom

Mariusz Pudzianowski dom

Mariusz Pudzianowski dom

Źródło: MTV/se.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. SpaceX ma się czego bać. Konkurencja też pracuje nad przełomową technologią
  2. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Czadoman spełnia się nie tylko na scenie. Zwycięzca programu za kulisami
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News