Mariusz Pudzianowski dom
screen - youtube.com/Mariusz Pudzianowski
Autor Łukasz Kowalski - 18 Stycznia 2021

Na jaw wyszło, jak mieszka Mariusz Pudzianowski. Przeciętny Polak może jedynie śnić o takich luksusach (FOTO)

Mariusz Pudzianowski do tej pory zalicza się do grona jednych z najbardziej popularnych polskich sportowców. Przez lata dzierżył zaszczytny tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. Jego występy w zawodach strongmanów, a później jako zawodnika MMA przyniosły mu wielkie pieniądze. Ostatnio "Pudzian" pokazał ekipie filmowej swój dom. Prawdziwe luksusy.

Mariusz Pudzianowski wciąż jest jednym z najbardziej popularnych polskich sportowców. Polak zdobył ogromną sławę w kraju jako najsilniejszy człowiek na świecie, a później jako zawodnik MMA, walczący w federacji KSW.

Mariusz Pudzianowski żyje w luksusach

Zawodnik odnosi sukcesy nie tylko na arenie sportowej. Polak jest także biznesmenem,, który prowadzi kilka biznesów. Jednym z najbardziej znanych jest jego firma transportowa. "Pudzian" wiele razy powtarzał, że do wszystkiego doszedł bardzo ciężką pracą.

W ostatnim czasie miał jej bardzo dużo. Pod koniec listopada opublikował nagranie na Instagramie, na którym informował, że własnoręcznie będzie musiał naprawić naczepy swoich ciężarówek, które zostały zniszczone przez wandali.

- [...] Trzeba troszeczkę popracować, dzisiaj dzień serwisowy. Widzę, że trzy Pudziany zielone zjechały na weekend, chłopaki parę dni wolnego mają. A my z chłopakami z serwisu musimy popracować w inny sposób, poprzeglądać naczepy, pokleić łaty, bo oczywiście jak się jeździ, to każdego łapy swędzą - wyznał Mariusz Pudzianowski.

- Szkoda, że mnie tam czasami nie ma, bo bym im te łapy poprzetrącał za te nożyki i robienie oczek na naczepach. Nowe naczepy i oczka porobione. Tylko wyjść, przyczaić się w nocy i łapy przetrącić im wszystkim - stwierdził "Pudzian", który nie krył oburzenia.

Później do całego nagrania odnosił się z przymrużeniem oka. Polak znany jest ze swojego poczucia humoru. Ostatnio zaprezentował je szerszej publiczności w programie rozrywkowym TVP "Anything Goes. Ale Jazda!". Pudzianowski rozbawił tam widzów do łez.

Olśniewająca posiadłość Pudzianowskiego

Polak dzięki swoim wysiłkom sportowym, a także biznesowym może spać spokojnie i nie martwić się o swoje finanse. Jednak nie przeszkadza mu to w dalszej ciężkiej pracy. Kiedy istnieje taka potrzeba "Pudzian" sam siada za kierownicą jednej ze swoich ciężarówek.

Nie jednokrotnie Pudzianowski pokazywał, że mimo popularności i wielkich pieniędzy nie uderzyła mu woda sodowa do głowy. Czasem jednak pozwala sobie na spełnienie niektórych zachcianek. Jak się okazuje, "Pudzian" ma interesujące hobby. W swoim garażu kolekcjonuje luksusowe samochody.

Pudzianowski jakiś czas temu pokazał swoją imponująca posiadłość ekipie filmowej. Zawodnik MMA na co dzień mieszka w rodzinnej w Białej Rawskiej. Jego dom jest duży i zdecydowanie robi wrażenia, ale nie ma znamion przesadnego obnoszenia się z bogactwem.

Cała posiadłość ma mnóstwo pokoi, w których znajdują się kolejne trofea wygrywane przez Pudzianowskiego. Do dyspozycji zawodnik ma także ogromną siłownię. Wrażenie robi szczególnie kolekcja zebrana w jego garażu.

Były najsilniejszy człowiek na świecie posiada imponujące egzemplarze. W jego kolekcji można zobaczyć takie auta jak choćby Jeep Grand Cherokee, Hummer, Mercedes S 55 AMG czy Lamborghini Murcielago LP640.

Mariusz Pudzianowski dom

Mariusz Pudzianowski dom

Mariusz Pudzianowski dom

Źródło: MTV/se.pl

Gamingowe Newsy - rok 2021 rozpoczęty z przytupem!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News