Mariusz Pudzianowski brat walka
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Łukasz Kowalski - 9 Czerwca 2020

Mariusz Pudzianowski zawalczy z bratem? "Pudzian" zabrał głos ws. bratobójczego pojedynku

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najgłośniejszych nazwisk w polskim MMA. Teraz z cienia starszego brata stara się wyjść Krystian, który w sobotę stoczy kolejną walkę. Na konferencji prasowej przed Fight Exclusive Night 28 młodszy z braci "Pudzianów" jednoznacznie odpowiedział na pytanie o walkę ze starszym bratem.

Mariusz Pudzianowski wraz z trenerem pomaga swojemu młodszemu bratu Krystianowi przygotować się do walki w ramach gali Fight Exclusive Night 28. Walka odbędzie się w sobotę 13 czerwca. Będzie to drugi pojedynek w karierze młodszego z braci "Pudzianów". W ubiegłym roku na gali FFF stoczył pojedynek z Radosławem Słodkiewiczem.

Mariusz Pudzianowski będzie walczył z bratem?

Młodszy z braci Pudzianowskich podczas konferencji prasowej odpowiadał na pytania o przygotowania do zbliżającej się walki. Nie zabrakło również kwestii potencjalnego pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. - Mamy tych samych trenerów, więc Mariusz podpowiada mi i pomaga, konsultujemy wszystko razem. Walczymy ze sobą, ale tylko sparingowo na treningach. Choćby mieli nam oferować grube miliony za pojedynek zawodowy, nie zmierzymy się w klatce. Rodzina jest rodziną i miejmy w życiu jakieś zasady - powiedział dziennikarzom "Polsat Sport".

Jak sam powiedział, nie może doczekać się już konfrontacji w sobotę. W pierwszej swojej walce w MMA wygrał przez nokaut i liczy, że tym razem walka również zakończy się po jego myśli. Krystian Pudzianowski wyznał, że, mimo że nie będzie kibiców podczas walki, to ekscytuje się wysoką oglądalnością w telewizji.

Pudzianowski w walce wieczoru na FEN28

- Włodarze zadecydowali, że mamy przedostatnią walkę, czyli walkę wieczoru i bardzo się z tego cieszę. W poprzedniej federacji, gdzie walczyłem ze Słodkiewiczem, też miałem przedostatnią walkę. Lubię to, bo wtedy jest fajne ciśnienie. Nie będzie publiczności, ale kibice przed telewizorami dodadzą dreszczyku emocji. Nie mogę się doczekać - powiedział.

Rywalem młodszego z braci Pudzianowskich będzie debiutujący Piotr Szeliga.

Niedawno szykujący się do sobotniej walki, Krystian Pudzianowski ogłosił, że w najbliższych dniach zostanie ojcem. On i jego narzeczona Paula Hanna Pecura, spodziewają się pierwszego dziecka. Tę niezwykłą wiadomość, młodszy z "Pudzianów" przekazał za pomocą Facebooka. Zawodnik zamieścił zdjęcie z narzeczoną, które wymownie podpisał. - Niedzielny spacerek. Już za chwile będzie nas więcej. Czekamy - możemy przeczytać.

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News