Mariusz Pudzianowski dziecko
YouTube - KSW
Autor Piotr Bernaciak - 15 Sierpnia 2020

Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy

Mariusz Pudzianowski z pewnością wciąż należy do najpopularniejszych Polaków, choć od lat nie występuje już w zawodach Strongman. Były polski mistrz wciąż jednak dzieli się faktami ze swojego życia z tysiącami fanów. Tym razem głos zabrał jednak jego brat Krystian.

Mariusz Pudzianowski kilkanaście lat temu dorobił się gigantycznej wręcz popularności. Polski siłacz występował w zawodach Strongman, regularnie udowadniając, że w tamtych czasach zasługiwał na miano najsilniejszego człowieka świata. Choć nigdy nie poświęcił się choćby karierze profesjonalnego sportowca, który mógłby wystąpić w sportach olimpijskich, to związał się ze sportem w inny sposób.

Po latach wciąż możemy oglądać go w walkach MMA. Głośno zrobiło się również o jego bracie Krystianie, ktory rozpoczął działalność na Instagramie i z miejsca dorobił się szerokiego grona sympatyków. Mężczyzna przekazał radosne wieści, które ucieszą wielu fanów.

Mariusz Pudzianowski pęka z dumy

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie pokazywał się publicznie ze swoim bratem. Krystian Pudzianowski jest muzykiem, ale również trenerem personalnym, a obecnie ich sylwetki są bardzo zbliżone. Nie da się ukryć, że obaj panowie są bardzo umięśnieni, a ich kolejne poczynania można śledzić choćby na Instagramie, gdzie udzielają się bardzo chętnie i regularnie.

Krystian Pudzianowski właśnie pochwalił się prawdopodobnie najważniejszym momentem swojego życia. Mężczyzna oznajmił, że na świat przyszła mała Julcia, którą postanowił od razu pokazać całemu światu. Posypały się gratulacje, a sam Pudzianowski nie posiadał się z radości. Trudno mu się dziwić, bowiem narodziny dziecka są wyjątkowym momentem dla każdego człowieka.

Mariusz Pudzianowski w euforii

Fani zastanawiają się, czy w końcu doczekamy się informacji o związku Mariusza Pudzianowskiego. Legendarny strongman nie chce dzielić się informacjami na temat swoich związków i do tej pory bardzo je chronił. Nie zanosi się na zmiany w tym zakresie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News