Mariusz Pudzianowski
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Kwietnia 2020

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Największe wrażenie robi kolekcja jego luksusowych aut (FOTO)

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Poczynania sympatycznego siłacza na sportowych arenach śledzą miliony Polaków. Wielu zastanawia się, jak wygląda życie codzienne sportowca. Ekipie telewizyjnej “Pudzian” pokazał jak mieszka. 

Mariusz Pudzianowski przez lata występów w zawodach strongman a później KSW dorobił się ogromnych pieniędzy. Okazuje się, że najsilniejszy zawodnik MMA w Polsce ma interesujące hobby i kolekcjonuje luksusowe samochody.

Nadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićNadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców

Popularny “Pudzian” kilka dni temu rozbawił tysiące Polaków humorystycznym postem, jaki opublikował na swoim koncie w serwisie Instagram. Siłacz sugerował w nim, że zamierza kandydować na urząd prezydenta naszego kraju. Z Pudzianowskim nie można się nudzić, dlatego między innymi należy on do grona najbardziej lubianych przez kibiców sportowców.

Równie chętnie, co występy w klatce podczas walk w federacji KSW, kibice przyglądają się życiu codziennemu swojego idola. W czasie panującej epidemii koronawirusa Pudzianowski trenuje w zaciszu swojego domu. Rezydencja byłego strongmana robi wrażenie, podobnie jak kolekcja zgromadzonych przez niego trofeów, ale i luksusowych samochodów.

Z ostatniej chwili: reprezentacja Polski nie jedzie na mistrzostwa świataZ ostatniej chwili: reprezentacja Polski nie jedzie na mistrzostwa świataCzytaj dalej


Wiemy jak wygląda dom “Pudziana”

Mariusz Pudzianowski na stałe mieszka w Białej Rawskiej, swoim rodzinnym mieście. Mimo ogromnych pieniędzy, jakie zarobił w trakcie kariery, nie uderzyła mu do głowy przysłowiowa “sodówka”. I choć jego dom jest duży i zdecydowanie robi wrażenia, nie ma znamion przesadnego obnoszenia się z bogactwem. Wiele miejsca w pokojach zajmują liczne trofea zdobyte przez “Pudziana”.

Mariusz Pudzianowski

W domu znajduje się również prywatna siłownia, która idealnie przydaje się w obecnym czasie. Zawodnik posiada na terenie posiadłości również spory garaż, gdyż jednym z jego hobby jest kolekcjonowanie samochodów. W kolekcji Pudzianowskiego znajdowały się takie auta jak choćby Jeep Grand Cherokee, Hummer, Mercedes S 55 AMG czy Lamborghini Murcielago LP640.

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Źródło: MTV/se.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć
  2. W Warszawie powstał nowy pomnik Lecha Kaczyńskiego. Emocjonalny wpis prezydenta
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News