Mariusz Pudzianowski
facebook.com/MariuszPudzianowski
Autor Łukasz Kowalski - 27 Listopada 2020

Mariusz Pudzianowski pochwalił się "Małą Pudzianką". Ma dopiero cztery miesiące, podobna do wujka? (FOTO)

Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najbardziej popularnych polskich sportowców. Polak zyskał popularność dzięki swoim występom w zawodach strongmanów, a także później jako zawodnik MMA. Od kilku miesięcy Pudzianowski musi się wykazywać w nowej roli. Na swoim Instagramie pochwalił się "Małą Pudzianką". Kibice nie kryją zachwytu nad czteromiesięczną dziewczynką, której Pudzianowski jest wujkiem.

Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców. Polak swoją sławę zyskał dzięki sukcesom w zawodach strongmanów, a później jako zawodnika MMA. Od czterech miesięcy musi się sprawdzać w nowej roli.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie miał pojęcia, chodzi o wielkiego Polaka
  2. Ile lat ma Danuta Martyniuk? Wielu łapie się za głowę, kiedy poznaje prawdę. Dalibyście jej tyle?
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Mariusz Pudzianowski na zdjęciach z "Małą Pudzianką"

W sierpniu tego roku na świat przyszła mała Julia, córka brata Mariusza Pudzianowskiego, Krystiana. Mała dziewczynka od razu stała się oczkiem w głowie swojego wujka. "Pudzian" na Facebooku pochwalił się wspólnymi chwilami z małą bratanicą.

- Nawet spokojnie było na kolanach. Na razie młoda jest na etapie masy robienia, za jakiś czas będzie rzeźba - błysnął poczuciem humoru Pudzianowski pod zdjęciami z małą Julią. - Mała Pudzianka mma ogląda z wujkiem Mariuszem - napisał na zdjęciu.

Brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian, to były artysta disco-polo, który nagrał m.in. utwór "Dawaj na ring", który zagrzewał jego starszego brata do walki. Do tego jest trenerem personalnym, a od niedawna także zawodnikiem MMA.

Kibice o tym, że Mariusz Pudzianowski zostanie wujkiem, dowiedzieli się w połowie maja. Wtedy brat "Pudziana" był w trakcie przygotowań do swojej pierwszej walki. W czerwcu przegrał z Piotrem Szeligą.

Właśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazWłaśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazCzytaj dalej

Pudzianowski sprawdza się w nowej roli

Fani "Pudzianów" zaznaczają, że mała Julia będzie miała najlepszą ochronę na świecie. Podkreślają, że trudno będzie znaleźć śmiałka, który będzie chciał mieć do czynienia z jej ojcem i wujkiem.

Polski zawodnik w ostatnim czasie ma mniej okazji do pokazania swoich umiejętności w oktagonie. Pudzianowski zapowiedział swoją kolejną walkę. Na razie kibice nie usłyszeli większych konkretów. Początkowo pojedynek miał się odbyć w grudniu. Nie wiadomo czy do niego dojdzie.

Polak w maju przyznał w maju, że chciałby wziąć rewanż na Peterze Grahamie. W październiku 2015 roku podczas KSW 32 w Londynie Pudzianowski przegrał z nim w 2. rundzie. Początkowo Pudzianowski przeważał, jednak w drugiej rundzie osłabienie byłego strongmana wykorzystał Graham, który przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Swoją przerwę od walk Pudzianowski wykorzystuje na różne sposoby. W ostatnich tygodniach relacjonował m.in.: pracę w swojej firmie transportowej. Należące do zawodnika ciężarówki zostały zniszczone przez wandali.

Do tego "Pudzian" jak zawsze zachwyca swoim poczuciem humoru. Zawodnik wziął udział w programie TVP "Anything Goes. Ale Jazda!". Występ Pudzianowskiego rozbawił kibiców do łez.

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wiceszefowa Xiaomi wywołała gigantyczny skandal. Nie uwierzysz jak nazwała swoich klientów
  2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apel

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News