MMA
Flickr.com
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Września 2020

Druzgocące doniesienia załamały fanów. Gwiazda MMA skazana na śmierć, podjęto bezwzględną decyzję

MMA, jak i cały świat sportów walki jest zdruzgotany sytuacją z udziałem znanego zawodnika, który wpadł w wielkie kłopoty. Nie chodzi jednak o nieodpowiedzialny wybryk gwiazdora, a o sytuację zagrażającą jego życiu. O ratunek dla sportowca zaapelował słynny szef UFC Dana White, który zwrócił się z prośbą o pomoc bezpośrednio do prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Sytuacja jest dramatyczna. 

MMA zgromadziło w ostatnich latach ogromną rzeszę fanów, którzy od kilku dni są bardzo zaniepokojeni doniesieniami o sytuacji znanego zawodnika. Sportowiec został skazany na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Interweniować w sprawie postanowił szef UFC Dana White, a także prezydent USA Donald Trump.

Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


MMA. Walka o życie skazanego na śmierć gwiazdora

Świat sportów walki żyje szokującymi doniesieniami, jakie napłynęły z Iranu w sprawie znanego zawodnika MMA i organizacji UFC Navida Afkariego. Sportowiec został poddany torturom, a następnie skazany na karę śmierci, za udział w antyrządowych protestach i domniemane zabójstwo pracownika jednej z firm wodociągowych. Bliscy Afkariego twierdzą, że mężczyzna nikogo nie zabił, a przyznał się do winy jedynie pod wpływem długich tortur.

Bracia Navida Afkariego również brali udział w protestach i także zostali skazani przez Irańskie władze. Mężczyźni nie stracą jednak życia, a odbędą karę wieloletniego więzienia. Vahid i Habib Afkari zostali skazani łącznie na 81 lat pozbawienia wolności za udział w protestach z 2018 roku. Tragicznej sytuacji nie zamierza bezczynnie przyglądać się szef UFC, organizacji, w której walkach brał udział Navid Afkari. Dana White postanowił prosić o pomoc samego Donalda Trumpa.

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićTak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićCzytaj dalej


Prezydent USA Donald Trump walczy o uratowanie słynnego zawodnika

- Telefon do Trumpa to jedyne, co przyszło mi do głowy - stwierdził Dana White cytowany przez “Mirror”. Prezydent Stanów Zjednoczonych niemal natychmiast zareagował na apel szefa UFC i opublikował na Twitterze specjalny wpis.

- Słyszałem, że Iran chce przeprowadzić egzekucję gwiazdy sportów walki, którego jedynym przewinieniem był udział w antyrządowej demonstracji. Protestowano przeciwko pogarszającej się sytuacji gospodarczej kraju i inflacji - napisał Trump. Polityk zamieścił także tweeta, w którym zwrócił się bezpośrednio do przywódców Iranu, w którym prosił o oszczędzenie życia Navida Afkariego.

- Do przywódców Iranu, będę bardzo wdzięczny, jeśli oszczędzicie życie tego młodego mężczyzny i nie stracicie go. Dziękuję! - zaapelował prezydent USA. Irańskie władze na razie nie odniosły się do apeli Trumpa i szefa UFC, a także nie zdradziły daty egzekucji Afkariego. Pozostaje nam liczyć, że sportowca uda się uratować.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News