Przeprosiny Marcin Gortat
MMA nie żyje
Pixabay
Autor Łukasz Kowalski - 13 Lipca 2020

Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje 30-letni gwiazdor MMA, jeszcze w lutym został mistrzem

MMA pogrążyło się w żałobie. W niedzielę organizacja Contenders poinformowała, że w sobotę zmarł jeden z czołowych zawodników mieszanych sztuk walki. Jeszcze w lutym "król nokautów" zdobył kolejny pas mistrzowski. Na razie przyczyna śmierci 30-letniego wojownika nie została podana.

MMA straciło jedną ze swoich największych gwiazd. Środowisko sportów walki w poniedziałek usłyszało tragiczną wiadomość. Jeden z czołowych zawodników mieszanych sportów walki nagle zmarł w sobotę. Informację o śmierci zawodnika jako pierwsza podała federacja Contenders, której pas mistrzowski wywalczył jeszcze w lutym.

MMA straciło jedną ze swoich gwiazd

W poniedziałek świat sportów walki obiegła wiadomość o śmierci brytyjskiego zawodnika MMA Jahreau Shepherda. 30-latek zmarł nagle w sobotę, ale dopiero w niedzielę kibice i media otrzymały informację o jego śmierci. Tragiczne wiadomości fanom mieszanych sztuk walki przekazała organizacja Contenders za pomocą specjalnego oświadczenia.

- Wszyscy w Contenders są absolutnie zdruzgotani, słysząc o śmierci Jahreau. Jay, nasz mistrz wagi półśredniej, był niezwykle utalentowany i świetnie się bawił, był wielką osobowością z wielkim uśmiechem i zaraźliwym śmiechem. Wewnątrz klatki był skupiony na drodze na szczyt - mistrz w trzech różnych organizacjach z ciężkimi rękami i sercem wojownika - możemy przeczytać w komunikacie.

Śmierć zawodnika wstrząsnęła środowiskiem MMA

Śmierć zawodnika odbiła się szerokim echem w środowisku sportów walki. Michael Morgan znany brytyjski komentator MMA odniósł się do informacji o śmierci "Króla nokautów". - Jestem absolutnie zszokowany wiadomościami z dzisiejszego ranka. Prawdziwy dżentelmen wewnątrz i na zewnątrz klatki. Spoczywaj w pokoju - napisał znany dziennikarz.

Shepherd znany był ze swojego ofensywnego stylu walki i był gwiazdą federacją Contenders. 30-latek stoczył 8 walk w MMA, z czego wygrał sześć, a pięć z nich zakończył przed czasem. Zawodnik był przez rywali nazywany "Koszmarem" i "Królem nokautów". Shepherd w lutym zdobył pas organizacji Contenders. Podczas gali w Norwich pokonał Quintena DeVreughta. Na razie przyczyna śmierci 30-latka nie została podana.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News