MMA zatrzymanie
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 20 Lutego 2020

Znany polski zawodnik MMA zatrzymany. Miał pracować dla gangu

MMA w Polsce posiada wielu znanych zawodników. Dziś dotarły do nas szokujące informacje na temat zatrzymania jednego z nich. Pojawiło się oficjalne oświadczenie ze strony jednej z grup MMA.

MMA cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców. Wszystko przez to, że możemy śledzić zmagania zawodników znanych w całym kraju, którzy biorą udział nie tylko w najbardziej znanych zawodach i galach, ale również tych, które nie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem medialnym. Kibice nie mogą narzekać na brak wydarzeń w świecie sportów walki w naszym kraju.

Dziś dowiedzieliśmy się, że jeden z zawodników MMA został zatrzymany przez służby. Informacje na ten temat zostały podane rano, lecz ukazało się już również oświadczenie ze strony władz jednej z grup, w której uczestniczył Salim T.

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówKoszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

MMA w Polsce cieszy się wielkim zainteresowaniem

Mieszanych sztuk walki w Polsce nie powinno się porównywać z innymi dyscyplinami, bowiem cieszą się one zupełnie innym zainteresowaniem, jednak warto przyznać, że każda gala organizowana w naszym kraju przyciąga gigantyczne zainteresowanie. W naszym kraju występuje wielu zawodników prezentujących wspaniały poziom. Jednym z nich jest właśnie Salim T. Dziś dowiedzieliśmy się o jego zatrzymaniu.

Jeszcze w zeszłym roku miał on możliwość walki w UFC, najbardziej znanej federacji na świecie, jednak obecnie został zatrzymany na trzy miesiące. Jak poinformowały służby, miał on zarzut współpracowania z kibolami Cracovii. Z zatrzymaniem nie zgadza się grupa MMA Cartel, która opublikowała oświadczenie.

Dawid Kubacki skakał z narażeniem zdrowia. Trener kadry ujawnia prawdę na temat skoczkaDawid Kubacki skakał z narażeniem zdrowia. Trener kadry ujawnia prawdę na temat skoczkaCzytaj dalej

MMA. Zawodnik został zatrzymany na trzy miesiące

- (...) Jedyną podstawą zatrzymania są zeznania osoby o wątpliwej reputacji, która została dodatkowo w przeszłości skazana prawomocnym wyrokiem sądu. Nie przedstawiono żadnych dowodów na jakąkolwiek nielegalną działalność Salima. Jesteśmy przekonani o niewinności związanego z nami od wielu lat zawodnika, który jest dbającym o rodzinę sportowcem (...) - czytamy w oświadczeniu MMA Cartel.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  2. Kolejny sklep Tesco zniknie z Warszawy. UOKiK wydał zgodę na przejęcie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News