Nagranie kuna
screen - youtube.com
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 11 Maja 2020

Tajemniczy intruz przerwał mecz. Tylko 4 procent internautów potrafi rozpoznać jakie to zwierzę (WIDEO)

Nagranie, o którym przypomnieli sobie internauci pokazuje jak niecodzienne zwierzę przerywa mecz. Można je spotkać niemal w całej Europie, ale niewiele osób wie jak wygląda. W Szwajcarii bardzo boleśnie o istnieniu tego gatunku przekonał się jeden z obrońców.

Nagranie, na którym widać jak niecodzienny zwierzak przerywa spotkanie, pochodzi z 2013 roku, jednak dopiero teraz przypomnieli sobie o nim kibice. The Telegraph opublikował w 2013 roku wideo, na którym widać, jak niecodzienne zwierzę przerywa spotkanie ligi szwajcarskiej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Polskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dzieckaPolskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dzieckaCzytaj dalej

Nagranie pokazuje jak niecodzienne zwierzę przerywa mecz

Mecz Ligi Szwajcarskiej pomiędzy FC Thun a Zurychem został przerwany, gdy na boisko wbiegł nieproszony gość. Niewiele osób wie, co to jest za zwierzę widoczne na nagraniu. W pewnym momencie na boisko wbiegło zwierzę, które jest bardzo podobne do łasicy. Początkowo udało się jednemu z obrońców złapać intruza, jednak ten ugryzł zawodnika i uciekł.

Zwierzę, które zakłóciło spotkanie to kuna leśna. Występuje w większej części Europy, w Azji Mniejszej, północnym Iranie, na Kaukazie i zachodniej Syberii. Nie jest pod ochroną, ale w przeciwieństwie do swojej kuzynki kuny domowej unika gospodarstw i miejsc zamieszkanych przez ludzi.

Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

Niewiele osób wie jak wygląda kuna leśna

Mecz Ligi Szwajcarskiej pomiędzy FC Thun a Zurychem został przerwany, gdy kuna leśna wbiegła na boisko w niedzielę i unikała schwytania przez ponad pięć minut. Kuny znane są z ostrych zębów, które zwykle są wykorzystywane do jedzenia ptaków czy twardych owoców. Dlatego zainterweniować musiał bramkarz Zurychu, Davide Da Costa, który uzbrojony w rękawice złapał intruza.

Ostatecznie mecz udało się wznowić, Zurych wygrał 4: 0. Przerwane mecze przez nieproszonych gości nie jest czymś niezwykłym. Szczególnie w słabiej rozwiniętych krajach zdarza się, że na boisko wbiegnie pies. Kilka lat temu mecz ligi brazylijskiej zakłócił rój pszczół, które założyły gniazdo przy jednej z bramek.

Pine marten invades football pitch and bites player

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  2. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Następny krok w powrocie do normalności. Dziś zostaną otwarte kolejne miejsca, wielu będzie zachwyconych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News