Nie żyje
pixabay
Autor Piotr Mika - 26 Czerwca 2020

Polskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz Polaków

Nie żyje jeden z najbardziej znanych warszawskich działaczy związanych z piłką ręczną w Warszawie i na Mazowszu. Informacje o tym przykrym wydarzeniu przekazał Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej.

Tomasz Kamieński zmarł nagle rankiem 25 czerwca. Tą smutną informację podał wieczorem tego samego dnia Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej, którego Kamieński był wieloletnim działaczem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii
Smutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciSmutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciCzytaj dalej

Nie żyje Tomasz Kamieński

ZWZPR informację o śmierci Kamieńskiego podał na portalu Facebook. - Tomasz Kamieński nie żyje... Z wielkim bólem i ciągłym niedowierzaniem informujemy, że w dniu dzisiejszym w godzinach porannych, zmarł nagle Nasz Przyjaciel, wieloletni Sekretarz i Członek Zarządu Warszawsko - Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, Tomek Kamieński. Termin i miejsce pogrzebu Tomka przekażemy w najbliższych dniach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... - czytamy na stronie ZWZPR.

Informacja o śmierci Kamieńskiego odbiła się szerokim echem w świecie polskiej piłki ręcznej. Kibice i przyjaciele są załamani, o czym możemy przekonać się, czytając komentarze internautów, wspominające byłego sekretarza zarządu Warszawarsko - Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej.

Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaCzytaj dalej

Przyjaciele wspominają Kamieńskiego

O tym, jak wspaniałą postacią był Tomasz Kamieński możemy przekonać się czytając komentarze przyjaciół, internautów i fanów. Wszyscy wspominają Kamieńskiego jako dobrego organizatora, a przede wszystkim wielkiego przyjaciela polskiej piłki ręcznej.

- Trudno to zrozumieć. Znaliśmy się 40 lat - napisał jeden z przyjaciół zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News