Nie żyje
pixabay
Autor - 26 Czerwca 2020

Polskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz Polaków

Nie żyje jeden z najbardziej znanych warszawskich działaczy związanych z piłką ręczną w Warszawie i na Mazowszu. Informacje o tym przykrym wydarzeniu przekazał Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej.

Tomasz Kamieński zmarł nagle rankiem 25 czerwca. Tą smutną informację podał wieczorem tego samego dnia Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej, którego Kamieński był wieloletnim działaczem.

Nie żyje Tomasz Kamieński

ZWZPR informację o śmierci Kamieńskiego podał na portalu Facebook. - Tomasz Kamieński nie żyje... Z wielkim bólem i ciągłym niedowierzaniem informujemy, że w dniu dzisiejszym w godzinach porannych, zmarł nagle Nasz Przyjaciel, wieloletni Sekretarz i Członek Zarządu Warszawsko - Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, Tomek Kamieński. Termin i miejsce pogrzebu Tomka przekażemy w najbliższych dniach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... - czytamy na stronie ZWZPR.

Informacja o śmierci Kamieńskiego odbiła się szerokim echem w świecie polskiej piłki ręcznej. Kibice i przyjaciele są załamani, o czym możemy przekonać się, czytając komentarze internautów, wspominające byłego sekretarza zarządu Warszawarsko - Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej.

Przyjaciele wspominają Kamieńskiego

O tym, jak wspaniałą postacią był Tomasz Kamieński możemy przekonać się czytając komentarze przyjaciół, internautów i fanów. Wszyscy wspominają Kamieńskiego jako dobrego organizatora, a przede wszystkim wielkiego przyjaciela polskiej piłki ręcznej.

- Trudno to zrozumieć. Znaliśmy się 40 lat - napisał jeden z przyjaciół zmarłego.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News