Przeprosiny Marcin Gortat
Jessica Ziółek - narzeczona Arkadiusz Milika
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 4 Września 2020

Dziś będą kibicować reprezentacji Polski. Żony i partnerki naszych piłkarzy

Już dziś wieczorem reprezentacja Polski w Amsterdamie zagra z Holandią. Będzie to pierwsze spotkanie naszych piłkarzy w ramach drugiej edycji Ligi Narodów. Biało-czerwonym dopingować będą przede wszystkim ich partnerki, choć oczywiście nie będą one mogły pojawić się na trybunach. Przedstawiamy Wam ukochane kilku naszych reprezentantów.

Celia Krychowiak (Jaunat)

Celia Krychowiak


Grzegorz Krychowiak jest zakochany w Celii od kilku lat. Polski piłkarz oświadczył się pięknej Francuzce w 2017 roku. W zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia para wzięła ślub w Omanie.

Jessica Ziółek

Jessica Ziółek


Arkadiusz Milik wpadł na swoją narzeczoną Jessicę Ziółek przypadkiem, bowiem natrafili na siebie w galerii handlowej. Para zaręczyła się rok temu na greckiej wyspie Mykonos. Jessica jest bardzo zaangażowana w różnego rodzaju projekty związane z modą.

Magdalena Firek

Magdalena Firek


Mateusz Klich jest w związku z Magdaleną Firek. Para w listopadzie 2018 roku została rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Laura.

Lana Rybus (Baimatova)

Lana Rybus

Maciej Rybus latem 2017 roku poznał swoją aktualną żonę Lanę Rybus i już w marcu postanowił oświadczyć się rosyjskiej piękności. Jeszcze w tym samym roku na świat przyszedł ich syn Robert. Co ciekawe, para wzięła dwa śluby, pierwszy w rosyjskim Władykaukazie, a drugi w mieście rodzinnym piłkarza, czyli Łowiczu.

Wiktoria Stecyk

Wiktoria Stecyk


Tomasz Kędziora już 3 lata gra za naszą wschodnią granicą w barwach Dynama Kijów. Nic dziwnego, że Polak zdążył w tym czasie znaleźć sobie partnerkę. Wybranką 26-letniego piłkarza jest ukraińska piękność, czarująca Wiktoria Stecyk.

Wioletta Kanafa

Wioletta Kanafa


Karol Linetty od 2014 roku spotyka się z Wiolettą Kanafą. Ich pierwsze spotkanie było przeurocze. Para wpadła na siebie w klinice, w której pracowała Wioletta, a piłkarz leczył wówczas kontuzję.

- Spotkaliśmy się w windzie i zaproponował mi wodę aloesową. Nie chciałam, więc przekazał mi ją przez pielęgniarkę, zostawiając na etykiecie numer telefonu. Spotkaliśmy się kilka dni później i tak to trwa do dzisiaj - opowiadała Kanafa kilka lat temu na łamach "Przeglądu Sportowego". Parze w 2019 roku urodziła się córka Sofia.

Alicja Zubczyńska

Alicja Zubczyńska

Paweł Bochniewicz już od kilku lat związany jest z Alicją Zubczyńską. Oboje poznali się w za pośrednictwem internetu. W grudniu 2018 r. para zaręczyła się.

Katarzyna Cichocka

Katarzyna Cichocka
Jacek Góralski jest związany z Katarzyną Cichocką od 7 lat. W maju 2018 roku, tuż przed mundialem, Jacek Góralski poprosił swoją partnerkę o rękę. Narzeczeni mają córkę Agatkę.

Agnieszka Abram

Agnieszka Abram


Bartłomiej Drągowski spotyka się z Agnieszką Abram. Oboje pochodzą z Białegostoku, gdzie rzecz jasna poznali się jeszcze, gdy bramkarz reprezentacji był zawodnikiem miejscowej Jagielloni.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

Wojciech Szczęsny jest w związku małżeńskim z Mariną Łuczenko-Szczęsną od 2016 roku. Piosenkarka jest jedną z najpopularniejszych WAGs w kraju. Dwa lata temu para doczekała się pierwszego dziecka, czyli syna Liama.

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News