Lionel Messi i Sergio Ramos
AFP/EAST NEWS
Autor Aleksy Kiełbasa - 3 Września 2020

Niespodziewane słowa Sergio Ramosa. Chodzi o przyszłość Lionela Messiego

Lionel Messi znajduje się w potężnym ogniu krytyki. Choć czasem pojawiają się głosy, które potrafią pozytywnie zaskoczyć. Tak jest choćby w przypadku słów Sergio Ramosa. Wydawać by się mogło, że Real Madryt po latach udręki z powstrzymaniem Argentyńczyka przyjąłby jego odejście z ulgą. Jednak kapitan Królewskich stwierdził, że taki obrót spraw byłby dużą stratą dla hiszpańskiego futbolu.

Informacje na temat tego, czy Lionel Messi odejdzie, czy zostanie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Przykładowo dziś pojawiły się doniesienia, że ojciec piłkarza, który jest jednocześnie jego agentem potwierdził, że rozważany jest wariant pozostania 33-latka w FC Barcelonie, a dziennikarz Martína Arevalo z „TyC Sports” w programie „Presión Alta” powiedział, że „Istnieje 90% szans na to, że Argentyńczyk pozostanie w Barcelonie”. Niespodziewanie zwolennikiem takiej decyzji byłby Sergio Ramos.

Sergio Ramos chce pozostania Messiego w Hiszpanii

Kapitan Królewskich skomentował sprawę odejścia Lionela Messiego z FC Barcelony. Obrońca przyznał, że chciałby, aby sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki pozostał w szeregach Blaugrany.

- Szczerze mówiąc, to dla hiszpańskiej piłki, Barcelony, ale też i dla nas najlepiej by było, aby został. Zawsze chcemy mieć wokół siebie najlepszych piłkarzy – powiedział Sergio Ramos.

Piłkarz dodał, że dzięki Messiemu La Liga jest silniejsza, a El Clasico jeszcze piękniejsze.

Jakie warianty ma Lionel Messi?

W kwestii transferu Lionela Messiego najwięcej mówi się o Manchesterze City. Wedle doniesień, piłkarz byłby chętny do ponownych występów pod skrzydłami Pepa Guardioli. Ponadto w mediach przewija się temat przejścia Messiego do PSG, bowiem Neymar miał namawiać 33-letniego przyjaciela, by dołączył do niego w stolicy Francji. Jak się dziś okazuje, wątek pozostania Argentyńczyka na Camp Nou jest również bardzo poważnie rozważany.

Źródła: WP Sportowe Fakty, fcbarca.com

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News