Przemysław Saleta
East News/Tricolors
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 19 Sierpnia 2020

Kontrowersyjne zdjęcie partnerki Przemysława Salety. Zrzuciła wszystkie ubrania i zapozowała na dachu kościoła (FOTO)

Przemysław Saleta poza sportowymi sukcesami słynie z tego, że lubi obracać się w towarzystwie pięknych kobiet. Taką z pewnością jest również jego obecna partnerka Karolina Woźniak. Fotomodelka zaprezentowała swoje wdzięki w nietypowej sesji. Zdania internautów w sprawie jej nowego zdjęcia są podzielone.

Partnerka Salety chęnie dzieli się z internautami owocami sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć grubo ponad 2 tys. fotografii, w tym bardzo odważne ujęcia. Do tej kategorii zdecydowanie możemy zaliczyć nowe zdjęcie, które ukazuje ją w stroju Ewy na dachu świątyni.

Przemysław Saleta ma piękną kobietę. Karolina Woźniak chętnie eksponuje walory

- Niepoprawna katoliczka - napisała Karolina Woźniak w opisie fotki, do której pozowała na dachu kościoła. Nie miała na sobie ubrania, a miejsca intymne zasłoniła rękami. - Planowo na tym fotogenicznym dachu miała odbyć się sesja futurystycznych sukienek, ale że mój lęk wysokości nie pozwolił na przyodzianie żadnej z tych wymyślnych kreacji, pozostało usiąść na dachu kościoła... jak Pan Bóg stworzył - dodała fotomodelka.

Ostatnio Woźniak stała się bohaterką mediów w listopadzie ub. roku, gdy poinformowała że przeszła operację usunięcia implantów piersi. - Pozbyłam się implantów, które jakkolwiek patetycznie to brzmi, miałam wrażenie, że kamuflują moje prawdziwe oblicze, a dodatkowo szufladkują. I wiecie co? Była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć! Czuje się rewelacyjnie! Tak w stu procentach sobą - wyjaśniała wówczas.

Przemysław Saleta

Para nie przejmuje się różnicą wieku

Fotomodelka, która ma za sobą sesje m.in. w "CKM-ie" i "Playboyu" jest młodsza od byłego boksera aż o 22 lata. Partnerzy są jednak razem od 2018 roku i nic nie wskazuje na to, by różnica wieku im przeszkadzała. Trudno się dziwić, ponieważ Saleta wciąż ma dużo wigoru dzięki regularnym treningom i obozom sztuk walki, które organizuje.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News