Przemysław Saleta
East News/Tricolors
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 19 Sierpnia 2020

Kontrowersyjne zdjęcie partnerki Przemysława Salety. Zrzuciła wszystkie ubrania i zapozowała na dachu kościoła (FOTO)

Przemysław Saleta poza sportowymi sukcesami słynie z tego, że lubi obracać się w towarzystwie pięknych kobiet. Taką z pewnością jest również jego obecna partnerka Karolina Woźniak. Fotomodelka zaprezentowała swoje wdzięki w nietypowej sesji. Zdania internautów w sprawie jej nowego zdjęcia są podzielone.

Partnerka Salety chęnie dzieli się z internautami owocami sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć grubo ponad 2 tys. fotografii, w tym bardzo odważne ujęcia. Do tej kategorii zdecydowanie możemy zaliczyć nowe zdjęcie, które ukazuje ją w stroju Ewy na dachu świątyni.

Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Koronawirus w akademiku. Studenci mieli kontakt z setkami osób
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi

Przemysław Saleta ma piękną kobietę. Karolina Woźniak chętnie eksponuje walory

- Niepoprawna katoliczka - napisała Karolina Woźniak w opisie fotki, do której pozowała na dachu kościoła. Nie miała na sobie ubrania, a miejsca intymne zasłoniła rękami. - Planowo na tym fotogenicznym dachu miała odbyć się sesja futurystycznych sukienek, ale że mój lęk wysokości nie pozwolił na przyodzianie żadnej z tych wymyślnych kreacji, pozostało usiąść na dachu kościoła... jak Pan Bóg stworzył - dodała fotomodelka.

Ostatnio Woźniak stała się bohaterką mediów w listopadzie ub. roku, gdy poinformowała że przeszła operację usunięcia implantów piersi. - Pozbyłam się implantów, które jakkolwiek patetycznie to brzmi, miałam wrażenie, że kamuflują moje prawdziwe oblicze, a dodatkowo szufladkują. I wiecie co? Była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć! Czuje się rewelacyjnie! Tak w stu procentach sobą - wyjaśniała wówczas.

Przemysław Saleta

Bartosz Białek oficjalnie w VfL Wolfsburg. To piąty najdroższy transfer w historiiBartosz Białek oficjalnie w VfL Wolfsburg. To piąty najdroższy transfer w historiiCzytaj dalej

Para nie przejmuje się różnicą wieku

Fotomodelka, która ma za sobą sesje m.in. w "CKM-ie" i "Playboyu" jest młodsza od byłego boksera aż o 22 lata. Partnerzy są jednak razem od 2018 roku i nic nie wskazuje na to, by różnica wieku im przeszkadzała. Trudno się dziwić, ponieważ Saleta wciąż ma dużo wigoru dzięki regularnym treningom i obozom sztuk walki, które organizuje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł
  2. Wysyp kawę na folię i ją podpal. Piorunujący efekt jest natychmiastowy
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News