Adam Małysz żona
Instagram - Adam Małysz
Autor Łukasz Kowalski - 19 Sierpnia 2020

Żona Adama Małysza zdradziła, jak spędzała wakacje u boku męża. Fanka dopatrzyła się jednego szczegółu (FOTO)

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że wykryto u niego koronawirusa. Polak po tygodniach spędzonych na kwarantannie w połowie lipca ogłosił, że jest już zdrowy. Teraz były skoczek razem z żoną przebywa w Austrii na wakacjach. Jedna z internautek zwróciła uwagę na szczegół na zdjęciu Małysza z żoną.

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Polak spędził na kwarantannie niemal trzy tygodnie, po czym przekazał pozytywne informacje, że pokonał wirusa i jest już zdrowy. Jak sam później wyznał, na badania się zgłosił, po otrzymaniu informacji, że jedna z osób, z którą miał kontakt jest zakażona.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niepokojące doniesienia. Jedno z największych polskich miast może być włączone do żółtej strefy
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji
Smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje Wojciech Chomicz, śmierć przyszła nagle, Polacy w żałobieSmutna wiadomość z samego rana. Nie żyje Wojciech Chomicz, śmierć przyszła nagle, Polacy w żałobieCzytaj dalej

Adam Małysz na wakacjach z żoną

- Początkowo nie myślałem o badaniach. Jak dostałem informację od osoby, która miała pozytywny wynik, że jest chora, od razu pojechałem do Bielska-Białej na test - wynazł Małysz w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty. Dodał, że chorobę przeszedł niemal bezobjawowo.

Jak sam wyznał w rozmowie z serwisem, najbardziej przez zakażenie koronawirusem ucierpiało jego zdrowie psychiczne. Małysz przyznał, że w trakcie kwarantanny, najgorsza była dla niego myśl, że mógł kogoś zarazić. Dodatkowo musiał się mierzyć z falą hejterów, którzy negują pandemię koronawirusa.

- Większość z tych osób należy do nieformalnej zorganizowanej grupy. [...] Nie wierzą w wirusa, wietrzą spisek. To są zawsze te same osoby i mniej więcej w tej samej liczbie. Przykre jest tylko to, że hejterzy w swoich opiniach krytykują tych, których dotknęła choroba. [...] Objawy, które odczuwałem to jedno, ale sama odpowiedzialność za innych to drugie. Bałem się, że mogłem kogoś zarazić - wyznał były skoczek narciarski.

Kuriozalne słowa trenera Legii. Było blisko kompromitacji, a ten chwali swoich piłkarzy, Kuriozalne słowa trenera Legii. Było blisko kompromitacji, a ten chwali swoich piłkarzy, "zdominowaliśmy rywala"Czytaj dalej

Internautka wychwiciła podobieństwo Małysza do znanego celebryty

Po tygodniach spędzonych w zamknięciu na kwarantannie Małysz razem z żoną udał się na krótkie wakacje do Austrii. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Izabelę Małysz widać parę na spotkaniu z dyrektorem Pucharu Świata Walterem Hoferem. To właśnie zdjęcie wzbudziło zainteresowanie internautów.

Jedna z fanek stwierdziła, że Małysz swoim nowym wizerunkiem przypomina znanego trenera personalnego Qczaja. Jak zauważyła były skoczek w zapuszczonej brodzie i okularach przeciwsłonecznych wygląda niemal identycznie jak popularny celebryta.

Adam Małysz Qczaj

(fot.: Instagram/izamalysz)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet nie przyjdzie ci do głowy, za co jeszcze wlepią mandat 500 zł. Zapamiętasz na długo
  2. mBank pilnie ostrzega klientów. Można stracić wszystkie oszczędności
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News