Adam Małysz żona
Instagram - Adam Małysz
Autor Łukasz Kowalski - 19 Sierpnia 2020

Żona Adama Małysza zdradziła, jak spędzała wakacje u boku męża. Fanka dopatrzyła się jednego szczegółu (FOTO)

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że wykryto u niego koronawirusa. Polak po tygodniach spędzonych na kwarantannie w połowie lipca ogłosił, że jest już zdrowy. Teraz były skoczek razem z żoną przebywa w Austrii na wakacjach. Jedna z internautek zwróciła uwagę na szczegół na zdjęciu Małysza z żoną.

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Polak spędził na kwarantannie niemal trzy tygodnie, po czym przekazał pozytywne informacje, że pokonał wirusa i jest już zdrowy. Jak sam później wyznał, na badania się zgłosił, po otrzymaniu informacji, że jedna z osób, z którą miał kontakt jest zakażona.

Adam Małysz na wakacjach z żoną

- Początkowo nie myślałem o badaniach. Jak dostałem informację od osoby, która miała pozytywny wynik, że jest chora, od razu pojechałem do Bielska-Białej na test - wynazł Małysz w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty. Dodał, że chorobę przeszedł niemal bezobjawowo.

Jak sam wyznał w rozmowie z serwisem, najbardziej przez zakażenie koronawirusem ucierpiało jego zdrowie psychiczne. Małysz przyznał, że w trakcie kwarantanny, najgorsza była dla niego myśl, że mógł kogoś zarazić. Dodatkowo musiał się mierzyć z falą hejterów, którzy negują pandemię koronawirusa.

- Większość z tych osób należy do nieformalnej zorganizowanej grupy. [...] Nie wierzą w wirusa, wietrzą spisek. To są zawsze te same osoby i mniej więcej w tej samej liczbie. Przykre jest tylko to, że hejterzy w swoich opiniach krytykują tych, których dotknęła choroba. [...] Objawy, które odczuwałem to jedno, ale sama odpowiedzialność za innych to drugie. Bałem się, że mogłem kogoś zarazić - wyznał były skoczek narciarski.

Internautka wychwiciła podobieństwo Małysza do znanego celebryty

Po tygodniach spędzonych w zamknięciu na kwarantannie Małysz razem z żoną udał się na krótkie wakacje do Austrii. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Izabelę Małysz widać parę na spotkaniu z dyrektorem Pucharu Świata Walterem Hoferem. To właśnie zdjęcie wzbudziło zainteresowanie internautów.

Jedna z fanek stwierdziła, że Małysz swoim nowym wizerunkiem przypomina znanego trenera personalnego Qczaja. Jak zauważyła były skoczek w zapuszczonej brodzie i okularach przeciwsłonecznych wygląda niemal identycznie jak popularny celebryta.

Adam Małysz Qczaj

(fot.: Instagram/izamalysz)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News