Karolina Woźniak i Przemysław Saleta
TRICOLORS/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Października 2020

Wszystkie partnerki Przemysława Salety. Sportowiec zawsze miał dobry gust (FOTO)

Przemysław Saleta miał kilka partnerek w swoim życiu. Były zawodnik sportów walki był dwukrotnie żonaty, raz zaręczony, a od 2 lat jest w stałym związku z kolejną kobietą. Każda z partnerek Salety odznaczała się nieprzeciętną urodą. Kim były poprzednie wybranki sportowca, a kto jest jego najnowszą miłością?

Przemysław Saleta swoją karierę ze sportami walki rozpoczął od kick-boxingu. To w tej dyscyplinie odnosił największe sukcesy. W 1990 roku udało mu się zostać mistrzem świata i mistrzem Europy. Rok później rozpoczął swoją przygodę z boksem zawodowym. Jego największym osiągnięciem było zdobycie pasa mistrza Europy EBU w 2002 roku. Dokładnie 5 lat później postanowił spróbować swoich sił także w MMA, podpisując kontrakt z organizacją KSW. W tej formule Saleta stoczył 2 walki, z których 1 wygrał, a było to zwycięstwo z Marcinem Najmanem. Jednak oprócz swoich sportowych osiągnięć, Przemysław Saleta jest także znany z bogatego życia miłosnego, bowiem były wojownik był dwukrotnie żonaty, raz zaręczony, a od 2018 roku jest w kolejnym związku. Miał słabość do Ew, bowiem aż trzy z jego czterech kobiet miały właśnie takie imię.

Nieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkodaNieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkodaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

Przemysław Saleta był dwukrotnie żonaty

Pierwszą żoną Przemysława Salety była Ewa Pacuła.

Przemysław Saleta i Ewa Pacuła

Fot.: TRICOLORS/East News

To właśnie z Ewą Pacułą, Przemysław Saleta doczekał się swojej pierwszej córki – Nicole. W 2007 roku tata uratował swojej córce życie. Potrzebny był przeszczep nerki, a Saleta był jej dawcą. Ewa i Przemek po kilku latach małżeństwa rozwiedli się jeszcze na długo przed wspomnianą operacją. Pacuła była modelką, a w 2005 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej do polskiej edycji „Playoboya”, ale pracowała także jako prezenterka telewizyjna. W 2010 roku doczekała się drugiej córki, którą jest Zuzanna.

Drugą żoną Salety była Ewa Byzdra. Kobieta również pracowała jako modelka.

Przemysław Saleta i Ewa Byzdra

Fot.: TRICOLORS/East News

Ewie i Przemkowi w 2002 roku urodziła się córka Nadia.

Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. "Oszczędź pan wstydu"Czytaj dalej

Przemysław Saleta był również zaręczony. Teraz spotyka się z Karoliną Woźniak

Przemysław Saleta był także zaręczony. Jego wybranką była Ewa Wiertel.

Przemysław Saleta i Ewa Wiertel

Fot.: TRICOLORS/East News

Jednak zaręczyny z 2008 roku nie zostały przypieczętowane ślubem, bowiem para rozstała się rok później. Niewiele wiadomo na temat Ewy Wiertel. Na swoim instagramowym koncie kobieta ma w opisie informację, że jest „niezależną konsultantką” firmy kosmetycznej. Ma również syna Franciszka.

Od 2018 roku Przemysław Saleta spotyka się z 31-letnią Karoliną Woźniak.

Przemysław Saleta i Karolina Woźniak

Fot.: TRICOLORS/East News

To już trzecia modelka w życiu byłego fightera. Niedawno Karolina wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej, gdzie w „stroju Ewy” zapozowała na… dachu kościoła. Kobieta ma także własną galerię sztuki. Wydaje się, że para jest bardzo szczęśliwa i miejmy nadzieję, iż Przemek wreszcie odnalazł „tę jedyną”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Naukowcy alarmują o potencjalnej katastrofie. Najniebezpieczniejszy wulkan świata może wkrótce wybuchnąć
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. 14 osób nie żyje, nie mieli szans, wszystko działo się błyskawicznie. Dramatyczne wiadomości ze świata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News