Karolina Woźniak i Przemysław Saleta
TRICOLORS/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Października 2020

Wszystkie partnerki Przemysława Salety. Sportowiec zawsze miał dobry gust (FOTO)

Przemysław Saleta miał kilka partnerek w swoim życiu. Były zawodnik sportów walki był dwukrotnie żonaty, raz zaręczony, a od 2 lat jest w stałym związku z kolejną kobietą. Każda z partnerek Salety odznaczała się nieprzeciętną urodą. Kim były poprzednie wybranki sportowca, a kto jest jego najnowszą miłością?

Przemysław Saleta swoją karierę ze sportami walki rozpoczął od kick-boxingu. To w tej dyscyplinie odnosił największe sukcesy. W 1990 roku udało mu się zostać mistrzem świata i mistrzem Europy. Rok później rozpoczął swoją przygodę z boksem zawodowym. Jego największym osiągnięciem było zdobycie pasa mistrza Europy EBU w 2002 roku. Dokładnie 5 lat później postanowił spróbować swoich sił także w MMA, podpisując kontrakt z organizacją KSW. W tej formule Saleta stoczył 2 walki, z których 1 wygrał, a było to zwycięstwo z Marcinem Najmanem. Jednak oprócz swoich sportowych osiągnięć, Przemysław Saleta jest także znany z bogatego życia miłosnego, bowiem były wojownik był dwukrotnie żonaty, raz zaręczony, a od 2018 roku jest w kolejnym związku. Miał słabość do Ew, bowiem aż trzy z jego czterech kobiet miały właśnie takie imię.

Przemysław Saleta był dwukrotnie żonaty

Pierwszą żoną Przemysława Salety była Ewa Pacuła.

Przemysław Saleta i Ewa Pacuła

Fot.: TRICOLORS/East News

To właśnie z Ewą Pacułą, Przemysław Saleta doczekał się swojej pierwszej córki – Nicole. W 2007 roku tata uratował swojej córce życie. Potrzebny był przeszczep nerki, a Saleta był jej dawcą. Ewa i Przemek po kilku latach małżeństwa rozwiedli się jeszcze na długo przed wspomnianą operacją. Pacuła była modelką, a w 2005 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej do polskiej edycji „Playoboya”, ale pracowała także jako prezenterka telewizyjna. W 2010 roku doczekała się drugiej córki, którą jest Zuzanna.

Drugą żoną Salety była Ewa Byzdra. Kobieta również pracowała jako modelka.

Przemysław Saleta i Ewa Byzdra

Fot.: TRICOLORS/East News

Ewie i Przemkowi w 2002 roku urodziła się córka Nadia.

Przemysław Saleta był również zaręczony. Teraz spotyka się z Karoliną Woźniak

Przemysław Saleta był także zaręczony. Jego wybranką była Ewa Wiertel.

Przemysław Saleta i Ewa Wiertel

Fot.: TRICOLORS/East News

Jednak zaręczyny z 2008 roku nie zostały przypieczętowane ślubem, bowiem para rozstała się rok później. Niewiele wiadomo na temat Ewy Wiertel. Na swoim instagramowym koncie kobieta ma w opisie informację, że jest „niezależną konsultantką” firmy kosmetycznej. Ma również syna Franciszka.

Od 2018 roku Przemysław Saleta spotyka się z 31-letnią Karoliną Woźniak.

Przemysław Saleta i Karolina Woźniak

Fot.: TRICOLORS/East News

To już trzecia modelka w życiu byłego fightera. Niedawno Karolina wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej, gdzie w „stroju Ewy” zapozowała na… dachu kościoła. Kobieta ma także własną galerię sztuki. Wydaje się, że para jest bardzo szczęśliwa i miejmy nadzieję, iż Przemek wreszcie odnalazł „tę jedyną”.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News