Real Madryt
JOSE JORDAN/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 31 Stycznia 2021

Real Madryt traci swojego lidera. Sergio Ramos podjął decyzję

Real Madryt w najbliższym czasie czekają wielkie zmiany. Media donoszą o prawdziwej rewolucji, która czeka “Królewskich” w ciągu najbliższych miesięcy. Niemal pewne jest już to, że z drużyny odejdzie jej lider i prawdziwa legenda, czyli Sergio Ramos. Hiszpan zdecydował już podobno, gdzie będzie kontynuował karierę Jego wybór jest zaskakujący.

  • Real Madryt w obecnym sezonie mocno rozczarowuje swoją grą, dlatego w klubie ma dojść do sporych zmian
  • Media z Hiszpanii donoszą, że z zespołu mogą odejść jego największe gwiazdy
  • Jednym z zawodników, który pożegna się z Santiago Bernabeu jest Sergio Ramos
  • Doświadczony obrońca i kapitan “Królewskich” zdecydował, do jakiego klubu odejdzie

Real Madryt już niedługo straci swojego wieloletniego kapitana. Hiszpańskie i angielskie media zgodnie donoszą, że doświadczony gracz zdecydował się opuścić klub z Santiago Bernabeu. Defensor wybrał już także klub, do którego się przeniesie.

Real Madryt przejdzie rewolucję. Największe gwiazdy na wylocie z klubu

Florentino Perez, słynny prezydent Realu Madryt jest bardzo niezadowolony z gry, jaką prezentują piłkarze prowadzeni przez Zinedine’a Zidane’a. Hiszpan planuje w najbliższych miesiącach przeprowadzić istną rewolucję w składzie drużyny. Ze stanowiskiem pożegnać ma się także wspomniany Zidane.

Tego typu pogłoski pojawiają się już od początku sezonu, jednak wygląda na to, że na plotkach się nie skończy. Razem z francuskim szkoleniowcem odejdą z klubu również jego pierwszoplanowe postacie, jeśli chodzi o występy na murawie. Angielskie i hiszpańskie media podają, że z Realu Madryt na pewno odejdzie Sergio Ramos.

Hiszpań spędził w klubie z Santiago Bernabeu 16 lat i wygrał wszystko, co było do wygrania. Wygląda jednak na to, że jego piękna przygoda z “Królewskimi” lada moment się skończy. Ramos i Florentino Perez nie osiągnęli porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu.

W klubie z Madrytu jest zasada, że graczom powyżej 30 roku życia oferuje się krótkoterminowe umowy. Sergio Ramos jest zdania, że za wieloletnią grę dla klubu, która przyniosła mu liczne sukcesy, zasłużył na długoterminowy kontrakt. Obie strony nie chcą ustąpić, więc piłkarz zaczął myśleć o przeprowadzce.

Sergio Ramos zdecydował. Odejdzie po sezonie, wybrał nowy klub

- Real Madryt jest przekonany, że Ramos odejdzie 30 czerwca. Florentino przedstawił jemu ofertę w hotelu w Elche. Powiedział mu, co może zaoferować. Ramos odpowiedział, że zacznie w takim razie wysłuchiwać ofert i od tamtej pory się nie odezwał - zakomunikował Josep Pedrerol z telewizji Chiringuito.

Brytyjski “The Mirror” podaje natomiast, że Sergio Ramos, oraz jego brat, który jednocześnie jest agentem piłkarza, planują już transfer 35-letniego obrońcy do Premier League. Ramos wybrał już klub, w którym chce grać.

Sergio Ramos jest podobno zdecydowany na grę w Manchesterze United. Hiszpan miał oferty z bogatych klubów z Azji, jednak z uwagi na swoją rodzinę, zdecydowanie odrzucił możliwość opuszczenia Europy.

Źródło: "The Mirror"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News