Real Madryt Karim Benzema
Twitter - Karim Benzema
Autor Piotr Bernaciak - 30 Grudnia 2019

Real Madryt przedłuży kontrakt ze swoją największą gwiazdą. Nagroda za świetne występy

Real Madryt planuje zaoferować nową umowę jednemu z najbardziej znanych zawodników swojej drużyny. Niewykluczone, że niebawem doczekamy się oficjalnej informacji. To znakomita wiadomość dla wszystkich fanów Los Blancos.

Real Madryt stara się doceniać wszystkie swoje gwiazdy, które od wielu lat pokazują klasę i dają kibicom mnóstwo radości. Z tego powodu jedna z nich już niebawem może doczekać się propozycji nowej umowy, która zwiąże ją z klubem na kolejne lata. To byłaby wspaniała informacja dla wszystkich tych, którzy życzą Los Blancos jak najlepiej. Bez obecnego napastnika Królewscy nie wyglądaliby tak dobrze.

Dowiadujemy się, że już niebawem nowy kontrakt z ekipą prowadzoną przez Zinedine'a Zidane'a podpisać ma Karim Benzema, obecny podstawowy napastnik i prawdopodobnie największa gwiazda od czasu odejścia Cristiano Ronaldo. Francuz bierze na siebie ciężar gry w ofensywie i spisuje się bardzo dobrze, w związku z czym często spotyka się z głośnymi pochwałami.

Real Madryt proponuje piłkarzowi nowy kontrakt

W tym sezonie w 23 meczach dla Realu Madryt we wszystkich rozgrywkach Karim Benzema ma już na koncie 16 goli i 7 asyst. To znakomity wynik, nawet jeżeli Królewscy mają swoje problemy. W przeszłości Francuz potrafił irytować nieskutecznością w kluczowych momentach, jednak obecnie prezentuje się naprawdę wybornie i zasługuje na same pochwały za swoją grę.

Zdają sobie z tego sprawę także włodarze klubu. Real Madryt planuje zaoferować swojej gwieździe kontrakt aż do zakończenia sezonu 2021/2022. Snajper być może nie jest już najmłodszym zawodnikiem, ale wciąż stać go na wiele. Taka oferta jest też znakiem dla tych, którzy sądzili, że Robert Lewandowski wciąż mógłby trafić do ekipy Los Blancos i zostać jej gwiazdą. Władze klubu nie mają takich planów.

Real Madryt dostrzega świetną formę gwiazdy

Hiszpańska "Marca" podaje, że oficjalna prolongata kontraktu miałaby wejść w życie po zakończeniu tego sezonu, ale niewykluczone, że ogłoszenie dobrej wiadomości kibicom nastąpi jeszcze w 2019 roku. Większość z pewnością życzyłaby sobie nagród dla największych gwiazd.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News