reprezentacja Polski
youtube.com/ Fan Music
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Stycznia 2020

Znamy rywali polskich siatkarzy na igrzyskach olimpijskich. Pewne zwycięstwo w eliminacjach

Reprezentacja Polski poznała kolejnych rywali w turnieju olimpijskim. Potencjalni rywali Biało-Czerwonych bardzo pewnie przeszli grupę eliminacyjną i nie dali żadnych szans rywalom. Czy Polakom sprawią tak duże problemy, jak swoim poprzednim przeciwnikom?

Reprezentacja Polski w siatkówkę szykuje się do startu w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Drużyna narodowa poznała dzisiaj kolejnego rywala, który może być wielkim utrapieniem dla Biało-Czerwonych. Wszystko przez to, że azjatycka kadra bez najmniejszych problemów przeszła przez eliminację olimpijskie i wprost rozbiła drużyny swoich rywali. Na igrzyskach w Tokio nie będzie słabych drużyn.

Reprezentacja Polski poznała rywala. Olimpiada nie będzie prosta

Do drużyn, które zakwalifikowały się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, dołączył dzisiaj Iran. Azjatycka reprezentacja, która była jednym z faworytów swojej grupy eliminacyjnej, bez żadnych problemów wygrała swoją grupę eliminacyjną i wprost rozbiła wszystkich rywali w dalszych częściach turnieju eliminacyjnego. Trzeba przyznać, że droga Irańczyków na mistrzostwa jest imponująca, na samym początku pokonali Chińskie Tajpej (3:0), później rozbili Kazachstan (3:0) i zwyciężyli Chiny (3:0).

Po wyjściu z grupy Irańczycy grali z Koreą Południową i zagrali tam bardzo dobre zawody, zwyciężając Koreańczyków 3:2. Finał był dla drużyny czystą formalnością, gdyż spotkali się w nim z Chinami i pewnie zwyciężyli 3:0, pokazując całemu światu, w jak dobrej formie się znajdują.

Iran będzie wyzwaniem. Z kim jeszcze może zagrać Polska?

Iran dołączył dzisiaj do grona reprezentacji, z którymi reprezentacja Polski będzie mogła zmierzyć się w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Japonii. Innymi, potencjalnymi rywalami Biało-Czerwonych są Japończycy, Brazylijczycy, Amerykanie, Włosi, Rosjanie, Argentyńczycy, Francuzi oraz Tunezyjczycy.

W grze o udział w igrzyskach olimpijskich udział biorą jeszcze drużyny z Ameryki Północnej i Południowej. Faworytem bukmacherów do awansu są Kolumbia oraz Kanada.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News