Przeprosiny Marcin Gortat
Artur Boruc: żona
youtube.com/tvnpl
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Stycznia 2020

Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)

Artur Boruc: żona byłego bramkarza Legii Warszawa i reprezentacji Polski jest jedną z największych gwiazd polskiego Instagrama. Celebrytka może pochwalić się naprawdę wielką urodą, a jej obserwujący nie mają złudzeń - kultowy piłkarz jest prawdziwym szczęściarzem.

Artur Boruc: żona piłkarza jest jedną z największych gwiazd polskiego Instagrama. Konto piosenkarki i celebrytki jest obserwowane przez 416 tysięcy obserwatorów, którzy śledzą życie prywatne małżeństwa Boruców. Trzeba przyznać, że były gwiazdor reprezentacji Polski ma bardzo dobry gust do kobiet i nikt nie jest w stanie uwierzyć w to, że taka piękność przytrafiła się obecnemu zawodnikowi AFC Bournemouth.

Artur Boruc: żona piłkarza jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Niesamowita historia związku

Kiedy Artur Boruc poznał Sarę Mannei był w trakcie rozpadu pierwszego małżeństwa. Jego poprzedni związek z Katarzyną Modrzewską nie przetrwał próby czasu, mimo że para ma dzieci. Mimo skomplikowanej sytuacji z Modrzewską Boruc tuż po rozpadzie związku małżeńskiego zdecydował się w 2014 roku na związanie się z Mannei na stałe.

- Pisano, że rozbiłam Arturowi rodzinę, że zostawił dla mnie żonę z noworodkiem. Nikt nie chciał słuchać, jak było naprawdę. Kiedy zaczynaliśmy się spotykać, Artur już był w separacji. Jego żona nie była wtedy w ciąży i wiedziała o nas. Umówiliśmy się, że ujawnię się dopiero po rozwodzie. Ale sprawy potoczyły się inaczej. Kiedy tuż po narodzinach syna Artur oświadczył, że nie będzie z matką swojego dziecka, wybuchła afera - komentuje Sara Boruc

Para tworzy udaną rodzinę

Mimo że Boruc obecnie nie może powiedzieć na dużo na temat swojego związku z Modrzewską, to jego związek z Sarą Boruc wydaje się bardzo szczęśliwy. Para na każdym kroku deklaruje sobie miłość, a bramkarz angielskich "Wisienek" często pojawia się na Instagramie swojej ukochanej, mimo że w Polsce para nie cieszy się taką popularnością jak Anna i Robert Lewandowscy.

- W Anglii WAG’s są uwielbiane, to nie jest tak jak u nas za sprawą różnych portali, które uwielbiają to podkolorować i trochę ludzi bardziej poddenerwować, jak to my nic nie robimy i tylko wydajemy. A w Anglii jesteśmy tak traktowane, jak trener Nawałka nas traktuje - jako druga połówka czegoś ważnego - opowiada o swoim małżeństwie i zyciu o boku Artura Boruca w Anglii, Sara Boruc.

Artur Boruc: żona

Artur Boruc: żona

Artur Boruc: żona

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News