Zbigniew Boniek: córka
Instagram - camillaboniek
Autor Piotr Bernaciak - 9 Stycznia 2020

Córka Zbigniewa Bońka to przepiękna kobieta. Mało kto wie, jak wygląda (FOTO)

Zbigniew Boniek: córka prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej prawie wcale nie pojawia się w świecie mediów. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda naprawdę pięknie. Prezentujemy fotografie córki byłego piłkarza.

Zbigniew Boniek: córka jednego z najwybitniejszych postaci w historii Polski nie jest powszechnie znana kibicom z naszego kraju. Nie oznacza to jednak, że nie cieszy się ona sławą. Camilla Boniek jest popularna w mediach społecznościowych, na których prowadzi swoją działalność. Co ciekawe, jej dotychczasowe działania spotykały się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Nie da się ukryć, że Camilla Boniek nie zamierzała żyć w taki sposób, by jedynie korzystać z popularności i bogactwa swojego ojca. Zamierzała ruszyć z własnym interesem, dzięki czemu odnosi dziś spore korzyści.

Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)Czytaj dalej

Zbigniew Boniek: córka to prawdziwa piękność

Camilla Boniek postanowiła uruchomić swój biznes, prezentując porady związane z makijażem. W błyskawiczny sposób stała się popularna, tworząc swoje filmy dla użytkowników angielskojęzycznych. Dzięki temu wielokrotnie jest ona zapraszana do różnych programów kobiecych, głównie we Włoszech, gdzie mieszka na co dzień. To z tego kraju pochodzi jej mąż.

Być może nie jest ona aż tak bardzo znana w Polsce, jednak sam Zbigniew Boniek wielokrotnie podkreślał, że z córką łączy go wyjątkowa relacja. To on sam odprowadzał ją przed ołtarz, gdy brała ślub ze swoim włoskim narzeczonym. Fotografie ze spektakularnego wesela obiegły cały świat.

Zbigniew Boniek: córka ma własny biznes

Zbigniew Boniek: córka prezesa PZPN to prawdziwa piękność, jak twierdzą kibice z Polski, ale również z Włoch. Prezentujemy fotografie z Instagrama kobiety.

Zbigniew Boniek: córka

Zbigniew Boniek: córka

Zbigniew Boniek: córka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Legia Warszawa traci swoją największą gwiazdę, transfer już zimą
  2. Tata Lukasa Podolskiego zdradził informację na temat jego przenosin. Ważna wiadomość dla fanów Górnika
  3. Angielski gigant zainteresowany sprowadzeniem Krzysztofa Piątka. Polak może zagrać w Lidze Mistrzów
  4. Znamy plany transferowe Bayernu Monachium. Lewandowski będzie zawiedziony
  5. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News