Zbigniew Boniek: córka
Instagram - camillaboniek
Autor Piotr Bernaciak - 9 Stycznia 2020

Córka Zbigniewa Bońka to przepiękna kobieta. Mało kto wie, jak wygląda (FOTO)

Zbigniew Boniek: córka prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej prawie wcale nie pojawia się w świecie mediów. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda naprawdę pięknie. Prezentujemy fotografie córki byłego piłkarza.

Zbigniew Boniek: córka jednego z najwybitniejszych postaci w historii Polski nie jest powszechnie znana kibicom z naszego kraju. Nie oznacza to jednak, że nie cieszy się ona sławą. Camilla Boniek jest popularna w mediach społecznościowych, na których prowadzi swoją działalność. Co ciekawe, jej dotychczasowe działania spotykały się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Nie da się ukryć, że Camilla Boniek nie zamierzała żyć w taki sposób, by jedynie korzystać z popularności i bogactwa swojego ojca. Zamierzała ruszyć z własnym interesem, dzięki czemu odnosi dziś spore korzyści.

Zbigniew Boniek: córka to prawdziwa piękność

Camilla Boniek postanowiła uruchomić swój biznes, prezentując porady związane z makijażem. W błyskawiczny sposób stała się popularna, tworząc swoje filmy dla użytkowników angielskojęzycznych. Dzięki temu wielokrotnie jest ona zapraszana do różnych programów kobiecych, głównie we Włoszech, gdzie mieszka na co dzień. To z tego kraju pochodzi jej mąż.

Być może nie jest ona aż tak bardzo znana w Polsce, jednak sam Zbigniew Boniek wielokrotnie podkreślał, że z córką łączy go wyjątkowa relacja. To on sam odprowadzał ją przed ołtarz, gdy brała ślub ze swoim włoskim narzeczonym. Fotografie ze spektakularnego wesela obiegły cały świat.

Zbigniew Boniek: córka ma własny biznes

Zbigniew Boniek: córka prezesa PZPN to prawdziwa piękność, jak twierdzą kibice z Polski, ale również z Włoch. Prezentujemy fotografie z Instagrama kobiety.

Zbigniew Boniek: córka

Zbigniew Boniek: córka

Zbigniew Boniek: córka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News