Reprezentacja Polski
Beata Zawadzka/East News
Autor - 22 Września 2020

Reprezentant Polski nagle stracił przytomność na treningu. Przeszedł badania w szpitalu, wiemy w jakim jest stanie

Reprezentacja Polski U-21 jest na bardzo dobrej drodze do awansu na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Jeden z filarów polskiej młodzieżówki i potencjalny kandydat do gry w pierwszej reprezentacji ostatnio zemdlał na treningu w klubie, wywołując niemałe przerażenie swoich kolegów. Zawodnik przeszedł już badania, dzięki czemu poznaliśmy nowe szczegóły w tej sprawie.

Reprezentacja Polski U-21 zrobiła ostatnio bardzy ważny krok w kierunku awansu na mistrzostwa Europy U-21, które odbędą się w 2021 roku. Polacy pokonali w Łodzi na stadionie Widzewa faworyzowanych Rosjan 1:0 i jeśli wygrają w kolejnych trzech meczach z niżej notowanymi rywalami, będą pewni zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Jeden z liderów polskiej kadry może jednak w najbliższym czasie mieć dłuższą przerwę w grze, po tym jak zemdlał na treningu.

Reprezentacja Polski do lat 21 bez Patryka Dziczka?

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o tym, że Patryk Dziczek, młodzieżowy reprezentant Polski, zasłabł na treningu swojego klubu. Okoliczności tego zdarzenia były dość dramatyczne, ponieważ nikt nie wiedział co stało się z młodym zawodnikiem. Służby medyczne zainterweniowały jednak bardzo szybko, a sam zawodnik zaraz znalazł się w szpitalu w Salerno.

Włoskie media przekazały dziś nowe informacje na temat stanu zdrowia piłkarza Salernitany. Na szczęście badania wykluczyły, aby zasłabnięcie było efektem problemów z sercem zawodnika, czego najbardziej wszyscy się obawiali. Niestety zawodnik musi pozostać w szpitalu, a dopiero kolejne testy medyczne mają wykazać, co było przyczyną jego omdlenia.

Wszyscy obawiają się o zdrowie piłkarza

Patryk Dziczek na co dzień występuje w Salernitanie na drugim poziomie rozgrywkowym we Włoszech. W Serie B rozegrał w poprzednim sezonie 20 spotkań, strzelając jedną bramkę i notując dwie asysty. 22-latek jest jednak tylko na wypożyczeniu z Lazio, do którego trafił w 2019 roku z Piasta Gliwice.

Polski piłkarz jest jednym z liderów młodzieżówki prowadzonej przez Czesława Michniewicza, który w bardzo ważnym meczu przeciwko Rosji zagrał pełne 90 minut i zdobył zwycięską bramkę. Reprezentacja Polski do lat 21 najbliższe mecze zagra już w październiku i nie wiadomo, czy stan zdrowia pozwoli Dziczkowi na wzięcie udziału w tych spotkaniach.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News