Anna Lewandowska buty
Instagram/Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 21 Września 2020

Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc

Anna Lewandowska od lat jedną z najbardziej wpływowych osób w polskich show-biznesie. Trenerka fitness jest często trendsetterką, a jej stylizacje są często szeroko i gorąco komentowane. Tym razem sportsmenka po raz kolejny wywołała poruszenie w sieci swoim ubiorem. Po jej najnowszym zdjęciu rozpętała burzę na temat swoich drogich butów.

Anna Lewandowska od lat jest niezwykle aktywna zawodowo. Trenerka zajmuje się głównie propagowaniem zdrowego stylu życia. W swojej działalności zajmuje się niemal wszystkim, co jest związane z branżą fitness. Fani zatem mogą znaleźć programy treningowe, a także diety jej autorstwa.

Anna Lewandowska podzieliła internautów swoimi butami

W ostatnich miesiącach Lewandowska jest niezwykle zajęta. Na początku maja na świat przyszła druga córka trenerki i kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. Do trzyletniej Klary dołączyła malutka Laura. W wywiadach sportsmenka podkreśla, że dziećmi małżeństwo zajmuje się samodzielnie bez pomocy opiekunek.

Niespełna dwa miesiące po porodzie, Lewandowska rozpoczęła cykl transmisji na żywo, w których prowadziła treningi. Do swojego przedsięwzięcia zaprosiła wiele znanych osobistości nie tylko ze świata sportu, ale także show-biznesu. Niedawno trenerka ogłosiła, że wystartuje z nowym planem treningowym.

Trenerka fitness jest autorytetem nie tylko w kwestiach zdrowego stylu życia, ale także w kwestiach mody. Niedawno za pomocą swojego Instagrama przekazała, że otrzymała zaproszenie jako gość specjalny jednego z odcinków popularnego show TVN "Top Model". Kreacja, którą założyła Lewandowska na plan, zachwyciła internautów.

Astronomiczna kwota za buty Anny Lewandowskiej

W weekend w polskim internecie Lewandowska wywołała poruszenie swoim kolejnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Tym razem chodzi o wyraziste buty, które założyła trenerka. Internauci się bardzo podzielili w kwestii oceny stylizacji Lewandowskiej. Jedni je chwalą, innym nie przypadły do gustu.

Dyskusja rozgorzała nad obuwiem trenerki. Chodzi o wysokie botki z wyrazistą czerwoną podeszwą. "Buty są okropne", "zakochałam się w tych butach", "są koszmarne, ale może się nie znamy?", "jak ci się nie podoba, to nie kupuj. Proste" - komentują podzieleni internauci pod najnowszym zdjęciem sportsmenki.

Dociekliwi fani żony kapitana reprezentacji Polski znaleźli buty Lewandowskiej w internecie. Para, którą założyła trenerka to model Bottega Veneta i kosztuje aż 4 tysiące złotych. Strona internetowa producenta informuje, że są wykonane ze skóry cielęcej garbowanej roślinnie. Post ze zdjęciem butów Lewandowskiej w krótkim czasie zebrał ponad 45 tysięcy polubień.

Anna Lewandowska buty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News