Robert Kubica
instagram.com/robertkubica
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Maja 2020

Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)

Robert Kubica jest najlepszym Polakiem w historii Formuły 1. Polski mistrz, który obecnie pełni funkcję kierowcy testowego teamu Alfy Romeo wpuścił do swojego domu dziennikarzy "La Gazzetta dello Sport" i pokazał przepych swojego domu. Trzeba przyznać, że posiadłość Polaka w Forte dei Marmi może budzić wielki szacunek.

Robert Kubica to postać, która nadal elektryzuje kibiców w całej Polsce. Sportowiec, który przez lata z sukcesami jeździł w Formule 1 jest nadal bliski swojego ukochanego sportu, w którym zarobił miliony. Włoska posiadłość kierowcy w Toskanii to prawdziwa perełka architektury, którą polski mistrz nie omieszkał się pochwalić na łamach "La Gazetta dello Sport".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
  3. <
Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyjąPrzerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyjąCzytaj dalej

Robert Kubica mieszka w pięknym domu. Wydał grube miliony

Mieszkanie we włoskim Forte dei Marmi jest dla Kubicy szczególne. Przede wszystkim, Polak może liczyć na anonimowość w małej miejscowości i cieszyć się swoim czasem wolnym. Jak wiadomo, kierowca jest wielkim miłośnikiem kolarstwa i nietrudno spotkać go na szlakach rowerowych.

Oprócz tego, że Kubica mieszka w pięknej posiadłości, postanowił się pochwalić włoskim reporterom, jak ją urządził. To co spotkali dziennikarze w środku domu odebrało im mowę. Okazuje się, że Kubica skrywa kilka niespodzianek, o których nigdy nikogo nie informował.

Mamy zdjęcia Kamila Stocha z dzieciństwa. Zmienił się nie do poznania, był bardzo uroczym chłopcem (FOTO)Mamy zdjęcia Kamila Stocha z dzieciństwa. Zmienił się nie do poznania, był bardzo uroczym chłopcem (FOTO)Czytaj dalej

Kubica ma niezwykłą kolekcję, którą chciałby mieć każdy polski fan

Okazuje się, że Polak jest zapalonym kolekcjonerem pamiątek ze swoich wyścigów w Formule 1. W swoim gabinecie ma na to przeznaczoną półkę, na której nie brakuje pucharów, medali, kasków i akcesoriów kierowcy. Dziennikarzom rzucił się w oczy warty także tysiące euro symulator wyścigów F1, w którym to kierowca ćwiczył przed jazdami.

Trzeba przyznać, że dom Kubicy we Włoszech może budzić wielki szacunek. Jak widać, w Formule 1 da się wzbogacić i mieszkać w tak malowniczym miejscu, jak polski kierowca.

Robert Kubica

fot. Michele Borzoni/"La Gazetta dello Sport".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia Polaków w Hiszpanii. Stracili swój największy skarb, stanął w ogniu
  2. Ojciec wyjeżdżał z domu, nie zauważył chłopca. Doszło do tragedii. 1,5-latek nie żyje
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Rozłam w Porozumieniu, wybory z coraz większym chaosem. Wiceprezes przeciwko Gowinowi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News