Kamil Stoch
youtube.com/MikołajGamer
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Maja 2020

Mamy zdjęcia Kamila Stocha z dzieciństwa. Zmienił się nie do poznania, był bardzo uroczym chłopcem (FOTO)

Kamil Stoch to jeden z największych, sportowych bohaterów w historii Polski. Skoczek narciarski, który przez lata reprezentował Polskę na najwyższym, światowym poziomie jest cenioną postacią w świecie polskiego sportu, a kibice wciąż emocjonują się jego występami. Na jaw wyciekły zdjęcia młodego Stocha, który dopiero zaczynał karierę. Trzeba przyznać, że jako dziecko wyglądał zupełnie inaczej.

Kamil Stoch przeszedł na zawsze do historii polskiego sportu. Każdy kibic w Polsce pamięta świetne występy naszego rodaka na olimpiadach i mistrzostwach świata, które na zawsze zapisały się w historii. Okazuje się, że Stoch zawsze marzył o tym, aby skakać na jak najwyższym poziomie. Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć skoczka, które pokazują jego wielką przemianę.

Kamil Stoch od dziecka planował zostanie skoczkiem narciarskim. Miał wielkie marzenia

Media nie tak dawno dotarły do archiwalnego nagrania, które prezentuje 12-letniego Kamila Stocha. Młody zawodnik z wielką szczerością opowiadał o swoim powołaniu, jakim są skoki narciarskie i deklarował, że w przyszłości chce zostać prawdziwym mistrzem dyscypliny.

- Pierwszy raz zacząłem skakać na nartach cztery lata temu. Do treningu namówiła mnie pani Jadzia z Zębu, która założyła klub LKS Ząb. Chciałbym wystartować na olimpiadzie, zdobyć złoty medal. Jak na razie to ja mam jeszcze czas. Może za jakieś 5-6 lat wystartuję, jak będę dobrze skakał - opowiadał przyszły mistrz.

Stoch zmienił się nie do poznania

Ciężko w dzisiejszym Kamilu Stochu szukać 12-latka, który miał wielkie, sportowe marzenia, ale trzeba przyznać, że spełnił je co do joty. Nie dość, że startował na wielu igrzyskach olimpijskich, to jeszcze udało mu się zdobyć upragnione, złote medale dla Polski.

Kamil Stoch

Kamil Stoch

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News