Siatkówka
instagram.com/alagrabka_
Autor - 2 Lipca 2020

Młoda gwiazda polskiego sportu pokazała efekty ponętnej sesji. Wygląda po prostu obłędnie, gra jeszcze lepiej (FOTO)

Siatkówka ma od niedawna nową gwiazdę, która nie tylko świetnie gra, ale równie cudownie wygląda, co pokazała niedawno na Instagramie, publikując fotografię z sesji zdjęciowej. Zdjęcie młodej zawodniczki rozpala zmysły.

Siatkówka w Polsce nie może narzekać na brak utalentowanych zawodniczek, ale nasze reprezentantki oprócz prezentowania wysokiego poziomu na parkiecie, porażają również swoją urodą. Wiele z nich prowadzi profile na Instagramie, na których chętnie udostępniają zdjęcia, często ukazujące naprawdę wiele.

Siatkówka wraca do gry, ale zawodniczki błyszczą nie tylko w hali

Polskie siatkarki wznowiły grę po przerwie spowodowanej koronawirusem i wygrały z Czeszkami dwa mecze sparingowe. W składzie polskiej drużyny znalazło się sporo młodszych siatkarek, w tym 22-letnia Alicja Grabka, która w minionym sezonie grała w Legionovii Legionowo. Młoda zawodniczka zachwyca jednak nie tylko swoją grą, ale również urodą.

Niedawno na Instagramie siatkarki pojawiło się zdjęcie, będące częścią sesji zdjęciowej w której Grabka wzięła udział. Trzeba przyznać, że prezentuje się na nim wspaniale i niedługo może dorównać popularności innym pięknym przedstawicielkom siatkówki w Polsce.

Siatkówka

Stracona szansa na Igrzyska

Choć Polki zanotowały dwa zwycięstwa po wznowieniu rozgrywek, z pewnością nie jest to wystarczające pocieszenie po przykrym początku roku. Jeszcze przed wybuchem pandemii polski przegrały z Turcją w półfinale turnieju kwalifikacyjnego na Igrzyska Olimpijskie. Później cały sportowy świat zatrzymał się na kilka miesięcy i dopiero teraz znów będziemy mogli cieszyć się zarówno urodą, jak i grą naszych reprezentantek.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News