Formuła 1
Alexander Sandvoss via www.imago-images.de/Imago Sport and News/
Autor - 2 Lipca 2020

89-letni były szef Formuły 1 właśnie został ojcem. Jego córka została niedawno babcią

Formuła 1 kilka lat temu przeszła z rąk jej wieloletniego szefa, Berniego Ecclestone'a w ręce spółki Liberty Media. 89-letni były prezes królowej sportów motorowych wciąż jednak nie może narzekać na brak popularności, a informacje o narodzinach jego kolejnego dziecka wzbudzą z pewnością kolejne emocje.

Formuła 1 przez wiele lat rządzona była przez jednego człowieka, Berniego Eccleston'a. Legendarny szef tej elitarnej serii wyścigowej choć przeszedł niedawno na emeryturę, wciąż interesuje wielu kibiców z całego świata. Z pewnością uwagę przyciąga fakt, że w tak zaawansowanym wieku brytyjczyk doczekał się kolejnego dziecka.

Formuła 1. Legendarny szef tej serii został ojcem w wieku 89 lat

Bernie Ecclestone to jeden z najbogatszych brytyjczyków, przez wiele lat będący szefem najbardziej elitarnych wyścigów bolidów na świecie. Teraz najwięcej emocji nie przynoszą jednak jego poczynania w Formule 1, a w życiu prywatnym. 89-latek, który w 2012 roku ożenił się z młodszą o 45 lat Fabianą Flosi, doczekał się pierwszego syna.

O tym, że para spodziewa się dziecka brytyjczyk poinformował w kwietniu, a rozwiązanie przyszło 1 lipca. - Mamy syna o imieniu Ace. Jestem bardzo dumny - powiedział w rozmowie z serwisem "Blick" Bernie Ecclestone. Wszystko przebiegło bez większych problemów, a sam poród trwał 25 minut o czym mówiła szczęśliwa mama. Jej zdanie na temat przyszłości syna może jednak nieco martwić jego tatę - Fabiana przyznała już wcześniej, że nie chce aby jej syn miał cokolwiek wspólnego z Formułą 1.

Bernie został ponownie tatą, a jego córka... babcią!

Były szef Formuły 1 z poprzednich dwóch małżeństw ma także trzy córki. Najstarsza z nich Deborah, ma już 65 lat, jednak nie wiadomo o niej praktycznie nic, ponieważ bardzo skutecznie ukrywa się ona przed dziennikarzami. Pewni jednak jesteśmy tego, że niedawno została ona babcią, co sprawia, że Bernie Ecclestone został pradziadkiem oraz ojcem (po raz czwarty) w krótkim czasie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News