Ile zarabia Robert Lewandowski? zarobki
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 30 Czerwca 2020

Ile zarabia Robert Lewandowski? Chodzi o niewyobrażalnie duże pieniądze, Polak dostaje prawdziwe kokosy

Ile zarabia Robert Lewandowski? Napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski może liczyć na gigantyczne apanaże dzięki swojej świetnej grze w barwach mistrza Niemiec. Nie da się ukryć, że jest on jednym z najlepiej opłacanych zawodników świata. Ile dokładnie zarabia Robert Lewandowski?

Ile zarabia Robert Lewandowski? Dzięki swojej fantastycznej grze dla Bayernu Monachium Robert Lewandowski uchodzi za bezapelacyjnie jednego z najlepszych napastników świata. Nie da się ukryć, że nawet młodsi piłkarze próbują wzorować się na Polaku, który jest wciąż niedoścignionym wzorem, a jego występy w Bayernie dalej pokazują, że trudno jest znaleźć lepszego snajpera.

Ile dokładnie zarabia Robert Lewandowski? Dziennikarze dotarli do informacji dotyczących zarobków Roberta Lewandowskiego w ostatnim okresie. Możemy mówić tutaj o gigantycznych stawkach, które stawiają Polaka wśród absolutnie najlepszych zawodników świata. Robert Lewandowski - zarobki.

Ile zarabia Robert Lewandowski? Mowa o ogromnej kwocie

Robert Lewandowski od wielu lat gra na bardzo wysokim poziomie, co jest zauważane nie tylko przez kibiców i ekspertów, ale również sam Bayern, który musi przygotować ogromną kwotę, by zatrzymać swojego gwiazdora. Poprzez tak dobrą serię meczów Robert Lewandowski nie musi martwić się o niedocenienie przez włodarzy klubowych, którzy są skorzy płacić mu mnóstwo pieniędzy.

Według dziennikarzy France Football Robert Lewandowski jest na dziewiątym miejscu w dziesiątce najlepiej zarabiających piłkarzy świata. Co roku otrzymywać ma ponoć aż 29 milionów euro za sprawą kontraktu z Bayernem, ale także poprzez liczne umowy sponsorskie. Przed nim znajduje się jedynie garstka zawodników, których także zaliczyć możemy do światowego topu.

Robert Lewandowski zarobki. Kwota robi duże wrażenie

Robert Lewandowski regularnie podpisuje nowe umowy reklamowe, a do końca jego kariery pozostało jeszcze dużo czasu, dlatego możemy być pewni, że kwota zarobków jeszcze wzrośnie. Z pewnością robi ona wrażenie nie tylko na kibicach piłkarskich.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News