Formuła 1
imago sportfotodienst/Imago Sport and News/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Września 2020

Wyciekły informacje na temat stanu zdrowia Michaela Schumachera. Jest gorzej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać

Formuła 1 nie jest już tym samym sportem bez udziału najwybitniejszego kierowcy w dziejach, czyli Michaela Schumachera. Ikona światowego sportu kilka lat temu doznała ciężkiego urazu głowy podczas jazdy na nartach i od tego czasu znajduje się w stanie ciężkim pod stałą opieką lekarzy i rodziny. Właśnie poznaliśmy pieczołowicie strzeżone szczegóły na temat zdrowia Schumachera, które ujawniła była żona jego bliskiego znajomego. 

Formuła 1 rozgrywa kolejne wyścigi, a kibice są spragnieni nowych informacji na temat stanu zdrowia ukochanego gwiazdora Michaela Schumachera. Kilka lat od tragicznego wypadku, w którym doznał ciężkiego urazu głowy, gwiazdor jest pilnie strzeżony przez rodzinę, która nie udziela nowych informacji. Poznaliśmy jednak kilka nowych faktów.

Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problemPoważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków


Formuła 1. Złe wiadomości na temat stanu Michaela Schumachera

Od blisko siedmiu lat Michael Schumacher znajduje się w stanie ciężkim, po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach. Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 doznał urazu głowy i od tamtego czasu jest pod stałą opieką lekarzy i rodziny, która nie podaje nowych informacji na temat stanu jego zdrowia. Czasami poznajemy jednak pewne przecieki.

- Myślę, że Schumacher jest w stanie wegetatywnym. To oznacza, że jest świadomy, ale nie reaguje. Oddycha, jego serce bije, prawdopodobnie może usiąść i zrobić małe kroki z pomocą innych, ale nic więcej - mówił niedawno ceniony neurochirurg ze Szwajcarii prof Erich Riederer.

Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej


Michael Schumacher nie wraca do zdrowia

Teraz garść nowych informacji na temat stanu zdrowia Michaela Schumachera podała była włoska modelka i małżonka Flavio Briatore, Elisabetta Gregoraci. Dawna ukochana byłego szefa Benettona i Ranault ma dostęp do informacji ze świata Formuły 1 właśnie dzięki Briatore, z którym wychowuje 10-letniego syna.

- Michael Schumacher nie może mówić. Komunikuje się z najbliższymi jedynie za pośrednictwem oczu. Na dodatek tylko trzy osobą mogą go zobaczyć - powiedziała Gregoraci podczas występu we włoskiej telewizji. - Żona Michaela zamieniła dom w szpital - dodała włoszka i zdradziła, że rodzina Schumacherów podobno przeniosła się niedawno do rezydencji na jednej z hiszpańskich wysp.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Czy widziałeś u siebie podobną monetę? Chodzi o nominał 5 zł, możesz być milionerem
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendę
  4. Pilne: CBA weszło do znanego polskiego klubu sportowego. Są zatrzymani, sprawa jest poważna
  5. Justyna Żyła pokazała wszystkim swojego nowego chłopaka. Zdjęcie po chwili zniknęło, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News