Squid
Squid
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 26 Lutego 2020

Squid rozszerza obszar działania. W aplikacji także newsy sportowe

Lider branży media-tech aplikacja SQUID, została wybrana przez Huawei na dostawcę usług newsowych. Usługi będą dostępne na smartfonach w całej Europie. Aplikację można pobrać z Huawei AppGallery. Znajduje się tam wiele interesujących treści na temat sportu.

Usługi newsowe dostarczane przez SQUID będą dostępne w przeglądarce Browser oraz Huawei Assistant. Można ją pobrać z HUAWEI AppGallery. Wśród obszarów tematycznych znajdą się newsy sportowe.

SQUID dostarczy newsy użytkownikom Huawei

Aplikacja SQUID dostarcza użytkownikom smartfonów Huawei treści informacyjne w wielu wersjach językowych oraz umożliwia precyzyjne personalizowanie newsów. Misją aplikacji SQUID jest umożliwienie młodym użytkownikom łatwego dostępu do informacji pochodzących ze zweryfikowanych i wiarygodnych źródeł. Fani sportu znajdą w niej wiele ciekawych treści.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Huawei wybrał nas jako partnera dostarczającego kontent newsowy do smartfonów marki Huawei. Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych” - mówi Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID.

Squid

SQUID - lider branży informacyjnej

Dynamicznie rozwijająca się aplikacja newsowa skierowana jest głównie do młodych użytkowników w Europie i w krajach Ameryki Łacińskiej. SQUID dostępna jest w 51 krajach. SQUID otrzymuje bardzo dobre oceny w App Store, Google Play Store oraz Huawei AppGallery, aplikacja otrzymuje bardzo pochlebne recenzje w czasopismach i serwisach dotyczących nowych technologii.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News