Tenis Łukasz Kubot
instagram - @magdalenabienkowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 17 Maja 2020

Polski gwiazdor zaręczył się z miss. Jego przyszła żona wygląda obłędnie (FOTO)

Tenis czeka na wznowienie rozgrywek zawieszonych przez epidemię koronawirusa. W piątek poinformowano, że rozgrywki tenisowe ATP zostaną zawieszone do 3. sierpnia. Łukasz Kubot, który przez pandemię nie może świętować sukcesów na korcie, świętuje sukcesy w życiu osobistym. Polak zaręczył się z byłą Miss Polski.

Tenis tak jak inne rozgrywki sportowe na całym świecie został wstrzymany przez koronawirusa. Zawodnicy jeszcze nie szybko wrócą na korty, ale fani mają inne powody do ekscytacji. Łukasz Kubot niedawno obchodził urodziny, wiele osób ze świata sportu i nie tylko złożyło Polakowi życzenia. Jedne okazały się zagadkowe, ale kibice szybko pospieszyli z gratulacjami.

Tenis zszedł na dalszy plan w czasach koronawirusa

Polski tenisista w sobotę obchodził 38. urodziny. Z tego powodu wiele znanych osobistości złożyło mu życzenia urodzinowe. Wśród nich była także Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015. Modelka zamieściła wspólne zdjęcie z Kubotem, na którym jest do niego przytulona. - Wszystkiego najlepszego Łukaszu Kubocie - napisała pod zdjęciem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ikona pierścionka zamieszczona za podpisem.

Ta ikona zazwyczaj jest używana przez pary narzeczonych co oznacza, że tenisista najprawdopodobniej oświadczył się byłej Miss. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów 26-latki i tenisisty.

Kubot jednym z najlepszych na świecie

Wcześniej Kubot spotykał się przez kilka lat z tenisistką Katarzyną Piter, z którą nie był widziany od dawana. W przeszłości partnerką Polaka była także słowacka tenisistka Eva Slaninkova, która zamieszkała z Kubotem w Pradze.

Polak jest jednym z najlepszych tenisistów deblowych na świecie. W grze podwójnej triumfował w wielkoszlemowych Australian Open w 2014 roku i Wimbledonie w 2017. W grze singlowej cztery lata temu doszedł do ćwierćfinału Wimbledonu. W okresie od stycznia do maja 2018 roku był liderem rankingu deblistów ATP.

Tenis Łukasz Kubot

Tenis Łukasz Kubot

Tenis Łukasz Kubot

Tenis Łukasz Kubot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News