Tomasz Adamek
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 17 Września 2020

Doradca Tomasza Adamka o jego pożegnalnej walce: "Tak naprawdę to on nie ma wyjścia. Przecież inaczej zrobi z siebie... Wiemy co"

Tomasz Adamek ma w przyszłym roku ma po raz ostatni wejść do ringu. Portal Interia rozmawiał z Ziggym Rozalskim, doradzą Adamka i niegdyś Andrzeja Gołoty na temat tego wydarzenia. Menedżer podkreślił, że ma to być starcie wyłącznie pokazowe i transmitowane tylko na kanałach Polsatu. Rozalski ma wiele warunków, które muszą być spełnione, aby wziął on udział w przygotowaniu tego przedsięwzięcia. Dodatkowo promotor stwierdził, że w pewnym momencie pieniądze uderzyły do głowy Góralowi, bowiem nie powinien więcej walczyć po starciu Witalijem Kliczką.

Ziggy Rozalski to znany w Polsce i Stanach promotor boksu. Urodził się w Polsce, a w wieku 14 lat wyjechał za Ocean. Sam mówi, że Ameryka dała mu wszystko i choć ma także amerykański paszport, to nadal czuje się Polakiem. W USA pomagał dwóm najbardziej rozpoznawalnym tam polski pięściarzom, czyli Tomaszowi Adamkowi i Andrzejowi Gołocie. Teraz ma wziąć udział w organizacji pożegnalnej walki tego pierwszego, ale stawia przedtem wiele warunków. „To ma być tylko i wyłącznie show. (…). Naprawdę obawiałbym się o Adamka, który już nie nadaje się do boksu" – mówi Interi Sport, Ziggy Rozalski.

Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówPatogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzów

Tomasz Adamek będzie miał pożegnalną walkę

Ziggy Rozalski jest zdania, że to ma być tylko show i nie ma mowy o żadnym biciu. Promotor pokusił się nawet o tezę, że Tomasz Adamek mógłby zmierzyć się nawet z Zygmuntem Solorzem (właścicielem Polsatu) lub Marianem Kmitą (szefem Polsatu Sport).

- To ma być tylko i wyłącznie show. Ja myślę, że Adamek mógłby stoczyć tę walkę z "Big Bossem" Polsatu (Zygmuntem Solorzem), choć uważam, że "Big Boss" mógłby go na koniec znokautować. Naprawdę obawiałbym się o Adamka, który już nie nadaje się do boksu. Zostaje mu wędka i ryby - mówi w rozmowie z Interią Sport.

Według Rozalskiego, Adamek nie nadawał się do boksu już po walce z Witalijem Kliczką, a później wychodził do ringu głównie dla tego, że oferowane mu ogromne pieniądze.

- Mateusz Borek go "podniecał", rzucał w jego stronę pieniędzmi, a to już do niczego nie było mu potrzebne. Tylko szkoda zdrowia. Borek załatwiał mu walki, a ten boksował i obrywał po głowie. (…) W pewnej chwili zapomniał wcisnąć guzik realności, tylko w głowie zaszumiały mu pieniądze – stwierdził w Interii doradca Górala.

Policzek dla Roberta Lewandowskiego. Eksperci nie docenili jego klasyPoliczek dla Roberta Lewandowskiego. Eksperci nie docenili jego klasyCzytaj dalej

Walka będzie tylko show, a pieniądze mają pójść na cele charytatywne

Ziggy Rozalski zastrzega, że walka ma mieć tylko charakter pokazowy, a środki zarobione na tym wydarzeniu mają zostać przeznaczone na cele charytatywne, bowiem inaczej nie przyłoży do tego ręki.

- To ma być występ wyłącznie dla show. I na takie coś ja się piszę. Bo jeśli liczy, że będzie się z kimś bił, to dla mnie jest to nierealne. W taką koncepcję się nie zaangażuję. (...) Pieniądze, które Tomek zarobi, musi przeznaczyć na jakiś cel charytatywny. (…) A jeśli on będzie chciał zrobić na tym jakiś biznes, to w sekundzie wypiszę się z tego przedsięwzięcia i nawet nie przylecę do Polski – podkreśla Rozalski.

Promotor otrzymał również pytanie na temat tego, czy Tomasz Adamek przystanie na te warunki. Odpowiedź była rozbrajająco szczera.

- Tak naprawdę to on nie ma wyjścia. Przecież inaczej zrobi z siebie... Wiemy co, nie będę mówił. On musi tak postąpić i koniec. Przez tyle lat kibice w niego inwestowali, więc teraz on musi zachować się właściwie - powiedział w Interii Ziggy Rozalski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl przygotował ogromną wyprzedaż, aż 300 produktów za bezcen. Rabaty nawet do 80 proc.
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News