Piotr Żyła
Facebook Piotr Żyła Official
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Września 2020

Piotr Żyła znowu zaskoczył zabawnym zdjęciem. Fani zwijają się ze śmiechu (FOTO)

Piotr Żyła ma niesamowity talent do zjednywania sobie ludzi. Reprezentant Polski w skokach narciarskich cieszy się wielkim gronem kibiców, którzy wspierają go na dobre i na złe. Sportowiec odwdzięcza im się zawsze pozytywnym nastawieniem i charakterystycznym poczuciem humoru. Żyła właśnie po raz kolejny zaskoczył swoich sympatyków i opublikował na Instagramie zdjęcie, które rozbawiło wszystkich.

Piotr Żyła przebywa na kolejnym zgrupowaniu reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Popularny skoczek znalazł jednak czas, by w swoim stylu zaprezentować kibicom przezabawną fotografię ze specjalnym opisem. Fani nie mogli się powstrzymać od śmiechu.

Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówPatogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzów


Piotr Żyła rozbawił fanów do łez

Już za niewiele ponad dwa miesiące wystartuje kolejny sezon rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Wyczekiwany z utęsknieniem przez kibiców start sezonu odbędzie się w dniach 21-22 listopada na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Nasi reprezentanci nie tracą czasu i ciężko trenują, by być w optymalnej formie już podczas pierwszych zawodów.

Ostatnio kadra wybrała się na zgrupowanie do Niemiec, gdzie na skoczni Olimpijskiej w Garmisch-Partenkirchen odbywa kolejne treningi. Wśród skoczków, którzy wyjechali, by trenować na słynnym obiekcie, nie zabrakło Piotra Żyły. Jeden z liderów naszej reprezentacji znalazł chwilę wolnego czasu od zajęć, by opublikować w mediach społecznościowych humorystyczne zdjęcie. To coś, co uwielbiają jego wierni kibice.

Justyna Żyła przeszła operacje plastyczne? Gabinet medycyny estetycznej analizuje jej wygląd (FOTO)Justyna Żyła przeszła operacje plastyczne? Gabinet medycyny estetycznej analizuje jej wygląd (FOTO)Czytaj dalej


Zdjęcie skoczka zachwyciło fanów

Piotr Żyła na swoim koncie w serwisie Instagram zaprezentował wiernym fanom fotografię, na której widać go podczas lotu na skoczni Olympiaschanze w Garmisch-Partenkirchen. Kadr 33-latek okrasił charakterystycznym dla siebie zabawnym dopiskiem.

- Boeing 747 prosi o pozwolenie na lądowanie. Albo jeszcze nie - napisał skoczek i dodał kilka emotikonów sugerujących oczywiście żartobliwy wyraz wpisu. Kibice jak zwykle docenili doskonały humor swojego ulubionego sportowca i zasypali sekcję komentarzy pod zdjęciem mnóstwem pozytywnych słów i uśmiechów. "No leć jak najdalej Pieter", "Super Piotrek”, "Pieter nie masz pozwolenia na lądowanie... musisz lecieć na lotnisko zapasowe ląduj na Wielkiej Krokwi”, to tylko niektóre z komentarzy.

Piotr Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1000 zł kary za jeden post na Facebooku. Pamiętaj, że czujne oko urzędu obserwuje
  2. Słońce wchodzi w zupełnie nowy cykl. Czy stanowi zagrożenie dla ludzkości? Co to oznacza? NASA wyjaśnia
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News