Tomasz Adamek: córka
Instagram - Roksana Adamek
Autor Piotr Bernaciak - 14 Kwietnia 2020

Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)

Tomasz Adamek: córka znanego polskiego sportowca przygotowuje się do bardzo ważnego wydarzenia, które niebawem będzie miało miejsce w jej życiu. Roksana Adamek zmieniła się nie do poznania.

Tomasz Adamek: córka znanego polskiego boksera wielokrotnie pozowała u jego boku w czasach, gdy ten był u szczytu swojej sławy. Polski sportowiec od wielu lat jest rozpoznawalny przez miliony Polaków, choć obecnie nie występuje już w pojedynkach. Niedługo dojść ma za to do jego pożegnalnej walki, która z pewnością przyciągnie na arenę tłumy fanów.

Dowiadujemy się, że już niedługo w życiu Roksany Adamek dojdzie do wielkich zmian, o czym informuje również dumny ojciec. Wielu fanów zaczęło gratulować zarówno jemu, jak i kobiecie. Część sympatyków polskiego boksera zwróciła uwagę na fakt, że Roksana Adamek wyrosła i nie przypomina małej dziewczynki, którą tak bardzo chwalił się nasz sportowiec.

Tomasz Adamek: córka zmieniła się nie do poznania

Mała Roksana Adamek przed laty często pojawiała się w opowieściach ojca. Gdy Tomasz Adamek wraz ze swoją rodziną przeprowadzał się z Polski do Stanów Zjednoczonych, jego najstarsza córka miała zaledwie jedenaście lat. Z pewnością był to dla niej bardzo trudny okres, bo musiała porzucić najbliższe otoczenie i odnaleźć się w zupełnie nowych realiach.

Teraz Roksana Adamek bardzo chętnie dzieli się zdjęciami przedstawiającymi to, co dzieje się w jej życiu. Dowiadujemy się między innymi, że młoda kobieta już niebawem wyjdzie za mąż. Tomasz Adamek z dumą opowiadał, że w okolicach jego pożegnalnej walki zorganizowane zostanie wesele, które zamierza obchodzić wyjątkowo hucznie.

Tomasz Adamek: córka chwali się swoim życiem

ZOBACZ ZDJĘCIA CÓRKI TOMASZA ADAMKA:

Tomasz Adamek: córka

Tomasz Adamek: córka

Tomasz Adamek: córka

(fot. Instagram - Roksana Adamek)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News