Top Model gwiazdor TVN na Fame MMA
Fame MMA.tv
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Listopada 2020

Fame MMA 8 ruszyło z kopyta. Gwiazdor "Top Model" bezlitosny, ulubieniec znany z ekranów TVN rozłożył rywala na łopatki

Gwiazdor "Top Model" pokazał się dzisiaj na deskach oktagonu w ramach gali Fame MMA 8. Uwielbiany model, który ma wielką przeszłość w walkach MMA był dzisiaj bezlitosny dla swojego rywala. Ulubieniec publiczności z show TVN powalił swojego rywala na łopatki i zdominował walkę. Gala sportów walki zaczęła się od wielkiego pojedynku, a przed nami jeszcze starcia między Marcinem Najmanem a Donem Kasjo, a także Błońskim z Marcinem Dubielem.

Top Model to bez wątpienia jeden z najulubieńszych programów w telewizji TVN. Jedna z gwiazd programu o aspirujących modelach niespodziewanie zgłosiła się do walki w Fame MMA 8. Okazało się, że popularny model skrywa za sobą sportową przeszłość, czemu dał dzisiaj wyraz. Gamou Fall bez problemu pokonał Macieja „Szewcu” Szewczyka, pokazując swoje wielkie umiejętności.\

Top Model. Gwiazdor telewizji TVN pojawił się w oktagonie Fame MMA 8

Ósma edycja Fame MMA była wyczekiwana wśród wielu fanów sportu w Polsce. Szczególnie, zważając na starcia skonfliktowanych ze sobą YouTuberów - Błońskiego i Dubiela, a także Marcina Najmana, który ma dzisiaj zakończyć karierę po walce z "Don Kasjo". Okazało się, że także pierwsza walka wieczoru między Gamou Fallem a Maciejem "Szewcu" Szewczykiem dostarczy wielkich emocji.

Już przed galą wiele osób dziwiło się, że gwiazdor telewizji TVN pojawi się na ringu. Niespodziewanie, sportowiec i model przez bukmacherów obstawiany był jako faworyt walki z Maciejem Szewczykiem. Jak się okazało, Fall ćwiczy w jednym z najlepszych poznańskich klubów MMA i bardzo dobrze znajduje się w formule sportów walki.

Od samego początku, to Fall był wielkim faworytem i mógł zakońćzyć walkę jeszcze w pierwszej rundzie. Szewczyk mógł tylko patrzeć na ciosy swojego rywala, który tej nocy był po prostu lepsze. Ostatecznie "Szewcu" wytrzymał do drugiej rundy, niemniej nie mógł dać sobie rady z o wiele lepszym gwiazdorem "Top Model".

Ostatecznie, Fall zwyciężył w straciu po podduszeniu z tyłu, nokautując swojego przeciwnika. Tuż po wygraniu na Fame MMA 8, gwiazdor "Top Model" udzielił wywiadu, względem którego możemy wywnioskować, że będzie on jeszcze występował na oktaganie. Jak sam powiedział, tuż po dzisiejszej gali zamierza wyzwać kogoś, kto jest obecny na gali.

Gwiazdor Fame MMA bezapelacyjnym zwycięzczą. Wszyscy czekają na walkę wieczoru

Nie da się ukryć, że Fall nie mógł ukryć radości po swoim wielkim zwycięstwie. Wojownik dziękował w wywiadach swojemu trenerowi, rywalowi, a także powiedział swojej mamie...że ta może już otworzyć już oczy. Z tego co mówił, mama gwiazdora TVN i Top Model bardzo martwiła się o syna, jednak wszystko skończyło się bardzo dobrze.

- Pięknym duszeniem zza pleców Gamou pokonuje Szewca Szewcu kolejny raz udowodnił, że jest prawdziwym kozakiem. BRAWA I SZACUNEK Piękna walka na rozpoczęcie FAME MMA 8. Dziękujemy - napisały władze Fame MMA na swoim profilu na mediach społecznościowych.

- Wszystko robiłem z przyzwyczajenia, ale muszę na chłodno przyjmować wskazówki. Wszedłem do oktagonu na pełnym luzie i jestem zaskoczony. Cieszę się może kolejnych walk. Jest tu kategoria 77 kg nieźle obsadzona. - mówił gwiazdor TVN po swojej walce.

W trakcie dzisiejszej nocy będziemy mieli jeszcze do czynienia z walką wieczoru między YouTuberami - Dubielem i Błońskim, a po raz ostatni na ringu pojawi się także Marcin Najman, który ma zakończyć sportową karierę sportową.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News