Urszula Radwańska Tenis Zabieg
TRICOLORS/East News
Autor Łukasz Kowalski - 1 Maja 2020

Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)

Urszula Radwańska postanowiła wykorzystać przerwę w sezonie spowodowaną koronawirusem. Polka postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Tenisistka przeszła zabieg, o czym poinformowała swoich fanów za pomocą Instagrama.

Urszula Radwańska była skazana na karierę sportową. Dziadek krakowianki był hokeistą, a ojciec i starsza siostra Agnieszka grali w tenisa. Od czasów juniorskich zapowiadało się, że zrobi wielką karierę. W 2007 roku wygrała juniorski Wimbledon i cały sportowy świat stał przed Urszulą Radwańską otworem.

Starsza z sióstr Radwańskich, Agnieszka, to znana na całym świecie tenisistka. Przez lata zachwycała widzów i kibiców na całym świecie swoją techniką. Wygrała w swojej karierze ponad 20 turniejów tenisowych, a także grała w finale Wimbledonu w 2012 roku. Niestety w 2018 roku postanowiła zakończyć karierę. Popularnością cieszy się również jednak jej siostra.

Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduAnna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Kontuzje zatrzymały karierę Urszuli Radwańskiej

Urszula Radwańska miała potencjał, żeby stać się jedną z czołowych światowych tenisistek, podobnie jak jej siostra Agnieszka. Niestety nigdy nie udało jej się przebić do ścisłej czołówki rankingu WTA, a najwyższe miejsce, jakie zajmowała to 29. w 2012 roku. Być może wpływ na taki przebieg kariery miały liczne kontuzje i choroby, które co chwilę nękały krakowiankę. Jednak Urszula Radwańska nie zamierza się poddawać. Obecnie 266. rakieta świata nie składa broni i zapowiada walkę o powrót do top 100 rankingu WTA.

Urszula Radwańska postanowiła zadbać o zdrowie

Koronawirus wpłynął na cały świat sportu, w tym także na tenis i odwołane są na razie wszystkie zawody. Wielu zawodników w tym czasie trenuje samodzielnie w domach, a niektórzy postanowili zadbać o swoje zdrowie i przeprowadzić dawno odkładane zabiegi. Tą drugą opcję wybrała Urszula Radwańska, która na swoim koncie na Instagramie poinformowała, że przeszła zabieg artroskopii kolana. "Mały zabieg artroskopowy na kolano, ale do rozpoczęcia sezonu tenisowego jeszcze kawałek czasu, więc wrócę ze zdwojoną siłą" - napisała.

Smutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciSmutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

Niespełna 30-letnia Urszula Radwańska chce pokazać światu swoją ambicję i umiejętności. Polka chce wrócić do czołowej setki rankingu WTA, jednak, żeby to zrobić, musi być w pełni sprawna fizycznie. Skoro wszystkie turnieje tenisowe zostały na razie odwołane, Radwańska postanowiła wykorzystać ten czas, żeby zadbać o swoje zdrowie. Krakowianka przeszła zabieg artroskopii kolana.

- To był mały zabieg, ale potrzebuje teraz paru tygodni, żeby się zrehabilitować. Mam nadzieję, że niedługo wrócę do pełne sprawności fizycznej. Akurat teraz był dobry czas, żeby to zrobić, więc taką podjęłam decyzję - powiedziała w jednym z wywiadów po zabiegu.

Urszula Radwańska

(źródło: Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Apel Ministerstwa Zdrowia z samego rana do wszystkich Polaków. Padły bardzo ważne słowa
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Od wtorku za przekroczoną prędkość nawet 2735 zł mandatu. Kolejne 500 zł możesz zapłacić w Niemczech za drobnostkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News