Wypadek
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Lipca 2020

Kamil Bednarek miał poważny wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim stanie jest poszkodowany (FOTO)

Wypadek z udziałem doskonale znanego kibicom Kamila Bednarka miał miejsce na jednej z polskich dróg. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło już w ubiegłym tygodniu, jednak dopiero teraz dowiedzieliśmy się o nim za sprawą informacji opublikowanej przez dziennikarza TVP Rafała Mandesa. Samochód został poważnie uszkodzony. Wiemy, jak po tym incydencie czuje się Bednarek. 

Wypadek, o którym informację podał dziennikarz TVP Rafał Mandes, zaskoczył kibiców. Brał w nim udział doskonale znany pięściarz Kamil Bednarek. Zawodnik, który już za kilka tygodni stoczy kolejny pojedynek w profesjonalnej karierze, rozbił swoje auto. Bokser zdradził, jak się czuje po tym zdarzeniu.

Wypadek z udziałem Kamila Bednarka zaniepokoił kibiców

Dziennikarz TVP Rafał Mandes opublikował zaskakującą dla wszystkich kibiców informację. Na swoim koncie na Twitterze przekazał, że w doszło do wypadku samochodowego z udziałem znanego polskiego pięściarza Kamila Bednarka. Auto boksera wpadło do rowu przy jednej z dróg w Dzierżoniowie. To właśnie tam zawodnik przygotowuje się do kolejnej walki. Ta zaplanowana jest na 25 lipca podczas gali Knockout Boxing Night, która odbędzie się w Augustowie.

Z informacji, jakie podaje Sport.pl, wynika, że do wypadku doszło już w ubiegłym tygodniu. Przyczyną miała być awaria układu hamulcowego. Samochód Kamila Bednarka wypadł z drogi, a cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Auto uległo poważnym zniszczeniom, a my dowiedzieliśmy się, jak czuje się sportowiec. Informację przekazał sam poszkodowany, w odpowiedzi na tweeta dziennikarza TVP.

Młody zawodnik przekazał informację o swoim zdrowiu

- Auto pogniecione, ale ja cały, zdrowy i z dawką adrenaliny. Nic się nie zmienia, 25 lipca boksuje i daję z siebie 200 procent - napisał Bednarek. Kibiców ucieszy zatem wiadomość, że jego walka z Bartłomiejem Grafką zaplanowana na 25 lipca się odbędzie. Kamil Bednarek stoczył do tej pory trzy profesjonalne walki. Wszystkie zakończyły się jego zwycięstwem (3-0, 1 KO). Zawodnikowi wróży się wielką karierę.

Źródło: Sport.pl, TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News