Wypadek
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Lipca 2020

Kamil Bednarek miał poważny wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim stanie jest poszkodowany (FOTO)

Wypadek z udziałem doskonale znanego kibicom Kamila Bednarka miał miejsce na jednej z polskich dróg. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło już w ubiegłym tygodniu, jednak dopiero teraz dowiedzieliśmy się o nim za sprawą informacji opublikowanej przez dziennikarza TVP Rafała Mandesa. Samochód został poważnie uszkodzony. Wiemy, jak po tym incydencie czuje się Bednarek. 

Wypadek, o którym informację podał dziennikarz TVP Rafał Mandes, zaskoczył kibiców. Brał w nim udział doskonale znany pięściarz Kamil Bednarek. Zawodnik, który już za kilka tygodni stoczy kolejny pojedynek w profesjonalnej karierze, rozbił swoje auto. Bokser zdradził, jak się czuje po tym zdarzeniu.

Kuriozalny samobój w meczu o wszystko. Obrońca zachował się jak rasowy napastnik (WIDEO)Kuriozalny samobój w meczu o wszystko. Obrońca zachował się jak rasowy napastnik (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny incydent podczas treningu. 16-letni piłkarz został trafiony piorunem
  2. Uderzenie było porażające. Samolot awaryjnie lądował na amerykańskim lotnisku. Prawdziwe chwile grozy


Wypadek z udziałem Kamila Bednarka zaniepokoił kibiców

Dziennikarz TVP Rafał Mandes opublikował zaskakującą dla wszystkich kibiców informację. Na swoim koncie na Twitterze przekazał, że w doszło do wypadku samochodowego z udziałem znanego polskiego pięściarza Kamila Bednarka. Auto boksera wpadło do rowu przy jednej z dróg w Dzierżoniowie. To właśnie tam zawodnik przygotowuje się do kolejnej walki. Ta zaplanowana jest na 25 lipca podczas gali Knockout Boxing Night, która odbędzie się w Augustowie.

Z informacji, jakie podaje Sport.pl, wynika, że do wypadku doszło już w ubiegłym tygodniu. Przyczyną miała być awaria układu hamulcowego. Samochód Kamila Bednarka wypadł z drogi, a cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Auto uległo poważnym zniszczeniom, a my dowiedzieliśmy się, jak czuje się sportowiec. Informację przekazał sam poszkodowany, w odpowiedzi na tweeta dziennikarza TVP.

Nagrano moment, w którym piorun uderza w 16-letniego chłopaka. Filmik wywołuje ciarki (WIDEO)Nagrano moment, w którym piorun uderza w 16-letniego chłopaka. Filmik wywołuje ciarki (WIDEO)Czytaj dalej


Młody zawodnik przekazał informację o swoim zdrowiu

- Auto pogniecione, ale ja cały, zdrowy i z dawką adrenaliny. Nic się nie zmienia, 25 lipca boksuje i daję z siebie 200 procent - napisał Bednarek. Kibiców ucieszy zatem wiadomość, że jego walka z Bartłomiejem Grafką zaplanowana na 25 lipca się odbędzie. Kamil Bednarek stoczył do tej pory trzy profesjonalne walki. Wszystkie zakończyły się jego zwycięstwem (3-0, 1 KO). Zawodnikowi wróży się wielką karierę.

Źródło: Sport.pl, TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W lesie także możesz dostać mandat 500 zł. Łatwiej niż ci się wydaje
  2. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem
  3. Dzika impreza Bayernu po zdobyciu mistrzostwa. Robert Lewandowski bawił się do upadłego
  4. Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem kraju
  5. Dwa gole reprezentanta Polski w Serie A. Został bohaterem meczu, Brzęczek w końcu na niego postawi? (WIDEO)
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News