Zbigniew Boniek
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Zbigniew Boniek nie wytrzymał na Twitterze. Prezes PZPN ostro reaguje na słowa Cezarego Kucharskiego

Zbigniew Boniek postanowił skomentować wypowiedź Cezarego Kucharskiego, który w wypowiedzi dla kanału Futbolownia zdradził, jaka była przyczyna zakończenia jego współpracy z Robertem Lewandowskim. Prezesowi PZPN nie spodobało się wyznanie byłego menedżera napastnika reprezentacji Polski. 

Zbigniew Boniek opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym odniósł się do rewelacji ujawnionych przez Cezarego Kucharskiego. Były menedżer Roberta Lewandowskiego dwa lata po zakończeniu współpracy, zdradził, że poróżniły ich pieniądze.

Zbigniew Boniek zdecydowanie zareagował na wyznanie o Lewandowskim

Nie milkną echa wyznania Cezarego Kucharskiego. Były piłkarz a obecnie menedżer piłkarski podczas wywiadu dla kanału Futbolownia zdecydował się wyznać, dlaczego w 2018 roku zakończyła się jego niemal dziesięcioletnia współpraca z Robertem Lewandowskim. Kucharski przyznał, że poróżniła ich kwestia pieniędzy za nową umowę napastnika z Bayernem Monachium.

- Wtedy Lewandowski podpisał największy kontrakt w historii polskiego sportu. Pięcioletnią umowę za 100 milionów euro i zażądał, żebym zapłacił mu dodatkowe pieniądze ze swojej prowizji. Ja odmówiłem, a on odpowiedział, że w takim razie kończymy współpracę i tak się stało - zdradzi. Wypowiedź ta nie spodobała się prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej, który w swoim stylu odniósł się do słów Kucharskiego na Twitterze.

Boniek i Kucharski wdali się w przepychankę słowną na Twitterze

- Menadżerowi 1000-lecia puściły nerwy. To było do przewidzenia… - napisał krótko na swoim koncie Boniek. Na odpowiedź ze strony sprawcy całego zamieszania nie trzeba było czekać. Cezary Kucharski postanowił nie pozostać dłużny szefowi polskiej piłki i sam pokusił się o uszczypliwy komentarz, również na Twitterze.

- Dzięki za troskę ZB, mam się całkiem dobrze, a menadżerom piłkarzy polskich to powinieneś być odrobinę wdzięczny bo też dzięki nim możesz się chwalić sukcesem PZPN. Tam gdzie się "dotykałeś" z włoskimi agentami słabiutko wychodzi na razie - napisał. Możemy się spodziewać, że nie jest to ostatnia wymiana zdań odnośnie kontrowersyjnej wypowiedzi piłkarskiego agenta.

Źródło: Futbolownia, Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News