Bayern Monachium
ANGELOS TZORTZINISAFP East News
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Arjen Robben wróci do gry w Bayernie Monachium? Klub zamieścił wymowny filmik na Twitterze

Bayern Monachium opublikował na swoim koncie na Twitterze filmik, na którym mogliśmy zobaczyć ćwiczącego na obiektach klubowych Arjena Robbena. Legendarny zawodnik niedawno zakończył swoją przygodę z klubem z Bawarii, jednak teraz odżyły spekulacje, czy zamierza on ponownie przywdziać koszulkę lidera Bundesligi

Bayern Monachium podzielił się z kibicami wideo, na którym widać legendę bawarskiego klubu Arjena Robbena podczas ćwiczeń na klubowych obiektach. Czyżby słynny Holender szykował się do powrotu na boisko u boku Roberta Lewandowskiego i spółki? Zawodnik zdecydowanie odpowiedział.

Bayern Monachium. Arjen Robben trenował z trenerem Bawarczyków

W czwartek Arjen Robben pojawił się w ośrodku treningowym Bayernu Monachium, by odbyć sesję treningową. Legendarny Holender przez godzinę ćwiczył pod okiem fizjoterapeuty niemieckiej drużyny. Od razu pojawiły się spekulacje, że zawodnik, który przez dziesięć lat reprezentował barwy “Die Roten” zamierza ponownie dołączyć do drużyny prowadzonej przez Hansiego Flicka. Robben rozwiał wątpliwości wszystkich.

- Mój powrót do klubu jest w stu procentach niemożliwy. Po prostu umówiłem się z trenerem fitness na dwie-trzy jednostki treningowe w tygodniu. W ramach tego biegam. Pracujemy również z piłką. Bardzo mi się to podoba, bo chcę utrzymać dobrą dyspozycję fizyczną. Jestem wdzięczny klubowi za tę możliwość - powiedział wicemistrz świata z 2010 roku w rozmowie z dziennikarzami “Bilda”.

Legendarny Holender nie wyklucza powrotu na boisko

Dlaczego zatem doświadczony zawodnik postanowił wrócić do profesjonalnych treningów? W ostatnich tygodniach wiele mówi się o tym, że Robben może reaktywować karierę i dołączyć do nowego zespołu. Zatrudnieniem Holendra zainteresowane są między innymi jego były klub czyli FC Groningen i brazylijskie Botafogo. Zawodnik nie zaprzeczył możliwości podpisania umowy z kolejną w karierze drużyną.

- Jeśli zechcę wrócić, nie powinienem zwlekać zbyt długo. Nie jestem już najmłodszy. Powrót nie jest łatwy, ale nigdy nie wiesz, co się wydarzy w przyszłości. Nie chcę zatem mówić tak albo nie - stwierdził 36-latek.

Źódło: Bayern Monachium, "Bild", Onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News