Bayern Monachium
Facebook Bayern Monachium
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Legenda Bayernu Monachium żegna się z drużyną. Był jednym z najważniejszych pracowników klubu

Bayern Monachium po sezonie czekają poważne zmiany. Bawarska drużyna straci niezwykle ważną postać. Drużyna Roberta Lewandowskiego poinformowała, że z pracy w klubie postanowił zrezygnować ceniony specjalista, który przez wiele lat opiekował się kolejnymi zawodnikami. 

Bayern Monachium pod koniec czerwca zakończy współpracę z wieloletnim członkiem sztabu szkoleniowego. “Die Roten” podali informację, że po ponad 40 latach z drużyny odejdzie doświadczony lekarz Hans-Wilhelm Mueller-Wohlfahrt. Ceniony specjalista na przestrzeni lat opiekował się największymi gwiazdami bawarskiego zespołu.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec


Bayern Monachium zakończy współpracę z wieloletnim lekarzem drużyny

Drużyna zmierza pewnym krokiem po kolejny tytuł mistrza Niemiec, ale w przyszłym sezonie pewne rzeczy w Bayernie Monachium ulegną zmianie. Niemiecki klub przekazał informację, że swoją piękną przygodę z nim zakończy doktor Hans-Wilhelm Mueller-Wohlfahrt, który pełni funkcję lekarza od ponad 40 lat. 77-letni Wohlfahrt postanowił skupić się na pracy w swojej prywatnej klinice.

- Kiedy patrzę wstecz na moje 40 lat w Bayernie, to jestem szczęśliwy i usatysfakcjonowany. Wspólne doświadczenia, sukcesy, ale przede wszystkim ludzie, których spotkałem w tym klubie, mieli wpływ na moje życie. Życzę Bayernowi wszystkiego najlepszego w przyszłości - powiedział doktor Hans-Wilhelm Mueller-Wohlfahrt.

Znamy datę gali Fame MMA 7. Są też pierwsze nazwiska uczestników, będzie prawdziwa patologiaZnamy datę gali Fame MMA 7. Są też pierwsze nazwiska uczestników, będzie prawdziwa patologiaCzytaj dalej


Hans-Wilhelm Mueller-Wohlfahrt odchodzi z klubu po ponad 40 latach

W ciągu swojej pracy w bawarskim klubie Hans-Wilhelm Mueller-Wohlfahrt opiekował się największymi gwiazdami światowego futbolu jak Franz Beckenbauer, Gerd Mueller, Michael Ballack, Giovane Elber, czy ostatnio Robert Lewandowski. W swej karierze miał także okazję pracować między innymi ze słynnym jamajskim sprinterem i mistrzem olimpijskim Usainem Boltem. Co ciekawe w ubiegłych latach dwukrotnie odchodził z Bayernu w nie do końca przyjemnych okolicznościach.

W 2008 roku stracił pracę wraz ze zwolnionym trenerem Juergenem Klinsmannem, ale wrótce powócił. W 2015 roku ponownie rozstał się z Bawarczykami, gdy dowodzenie w klubie przejął Pep Guardiola, a na Muellera-Wohlfahrta spadły oskarżenia o liczne kontuzje piłkarzy. Powrócił do pracy z piłkarzami dwa lata później.

Źródło: WP SportoweFakty, Bayern Monachium

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News