Zdjęcie
Instagram Martyna Grajber
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Lipca 2020

Piękna polska siatkarka zaskoczyła wszystkich. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie opublikowała (FOTO)

Zdjęcie reprezentantki Polski w siatkówce zachwyciło kibiców. Uważana przez wielu za nie tylko jedną z najlepszych, ale i najbardziej atrakcyjnych siatkarek w naszym kraju zawodniczka, opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram bardzo odważną fotografię. Liczni fani śledzący aktywność swojej ulubienicy nie kryli zachwytu.

Zdjęcie, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych znanej polskiej siatkarki, rozpaliło kibiców. Zawodniczka, której kolejne posty śledzą dziesiątki tysięcy fanów, postanowiła podzielić się z nimi wyjątkowo odważną i intymną fotografią.

Zdjęcie uwielbianej siatkarki zachwyciło kibiców

Reprezentacja Polski siatkarek rozegrała kilka dni temu pierwsze mecze po przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Dwa pojedynki z zawodniczkami z Czech, które odbyły się w Wałbrzychu, były zwieńczeniem blisko miesięcznego zgrupowania w Szczyrku. Po ciężkiej pracy i dwóch imponujących zwycięstwach we wspomnianych spotkaniach towarzyskich przyszedł czas na odpoczynek.

Nasze siatkarki mają teraz kilka dni wolnego, a następnie ponownie pojawią się na zgrupowaniu, by w dalszym ciągu przygotowywać się do następnych spotkań. Wiele z podopiecznych trenera Jacka Nawrockiego postanowiło skorzystać z przerwy, by wybrać się na zasłużony odpoczynek. Jedna z liderek naszej kadry i ulubienica polskich kibiców Martyna Grajber wybrała się na przykład ze swoim partnerem Janem Nowakowskim na podróż kamperem po Europie.

Siatkarka pokazała odważne zdjęcie

Para wspólnie zwiedzała najpiękniejsze zakątki Starego Kontynentu, o czym mogliśmy się przekonać za sprawą zdjęć publikowanych przez dwójkę w mediach społecznościowych. Jednak to zdjęcie pokazane przez Martynę Grajber juz po powrocie z wakacji najbardziej spodobało się jej fanom. 25-latka pokazała fotografię, na której prezentuje się bez makijażu!

- Biorąc pod uwagę obecne czasy i trendy, mając tylko mazgnięte tuszem rzęsy, chyba mogę dodać hashtag „nomakeup” - napisała zawodniczka Chemika Police. Trzeba przyznać, że brak sztucznych dodatków zdecydowanie jej służy. Kibice byli zachwyceni naturalnym wyglądem swojej ulubienicy.

Zdjęcie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News