Żona
Instagram/ada.sosnowska
Autor Piotr Mika - 14 Lipca 2020

Reprezentant Polski wziął ślub. Wiemy, kim jest jego zjawiskowa partnerka (FOTO)

Żona reprezentanta Polski zrobiła na gościach weselnych oszałamiające wrażenie. Para postanowiła po latach znajomości zawrzeć związek małżeński, a na ślubie kadrowicza pojawił się nawet Kamil Glik ze swoją żoną. Świeżo upieczona małżonka polskiego zawodnika też zajmuje się sportem o czym możemy przekonać się śledząc jej profil na Instagramie.

Żona polskiego kadrowicza olśniewa figurą oraz swoja urodą i wydaje się, że Sebastian Wojciechowski nie mógł trafić lepiej. Ze swoją partnerką reprezentant polski jest od wielu lat i w końcu przyszedł czas na sformalizowanie ich związku. Młodej parze towarzyszył inny reprezentant kraju, Kamil Glik wraz ze swoją żoną, który osobiście jest przyjacielem Wojciechowskiego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
Niebywały splot tragicznych wydarzeń. Nie żyje znany sportowiec, miał olbrzymiego pechaNiebywały splot tragicznych wydarzeń. Nie żyje znany sportowiec, miał olbrzymiego pechaCzytaj dalej

Żona kadrowicza zachwyciła na ceremonii ślubnej

Sebastian Wojciechowski jest obecnie zawodnikiem KS Futsal Leszno, jednakże największe sukcesy święcił w Wiśle Krakbet Kraków, z którą w latach 2013-2015 z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. W swojej karierze grał także w takich zespołach jak Clearexie Chorzów, Red Devils Chojnice czy Orzeł Jelcz-Jaskowice. Pierwsze kroki stawiał jednak w rodzinnym mieście i jest wychowankiem MOSiR Jastrzębie-Zdrój.

Żona

Żona

Żona

Żona Wojciechowskiego, Ada Sosnowska, podobnie jak jej wybranek serca również jest miłośniczką sportu i aktywności fizycznej. Na co dzień Sosnowska trenuje crossfit, a na jej Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z treningów. Zjawiskowa kobieta swoją figurą i urodą z pewnością olśniewała zaproszonych gości, będąc ubraną w piękną białą suknię podkreślającą jej wdzięki.

Polska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumieniaPolska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Przyjaciel Kamila Glika

Sebastian Wojciechowski, tak jak wspomnieliśmy, pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, podobnie jak reprezentant Polski w piłce nożnej, Kamil Glik. Mężczyźni znają się ze sobą od wielu lat i mimo dzielących ich odległości pielęgnują swoją relację. Wojciechowski niejednokrotnie bywał na wakacjach w Monako u swojego przyjaciela, z kolei Glik nie mógł odmówić Wojeciechowskiemu i pojawił się zarówno na jego wieczorze kawalerskim jak i ślubie. Jego żona natomiast towarzyszyła Adzie na wieczorze panieńskim i oczywiście razem z mężem gościła na ceremonii ślubnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News