Żona
Instagram Sara Boruc
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Października 2020

Żona Artura Boruca naraziła się milionom Polaków. Po jej słowach rozpętało się prawdziwe piekło

Żona bramkarza Legii Warszawa Artura Boruca wywołała wielkie zamieszanie w polskim internecie. Wszystko przez jej wypowiedź na temat, który w ostatnim czasie jest częstym przedmiotem dyskusji Polaków. Słowa i stanowisko słynnej Sary Boruc nie spodobały się wielu użytkownikom sieci.

Żona Artura Boruca, Sara stała się bohaterką, a dla niektórych antybohaterką internetu. Ukochana byłego reprezentanta Polski podzieliła się z Polakami opinią na temat, który dla wielu z nich jest bardzo delikatny. Słowa Sary Boruc wywołały dyskusję pomiędzy użytkownikami sieci.

Nie żyje 18-letni piłkarz. Wstrząsające szczegóły, zginął śmiercią bohateraNie żyje 18-letni piłkarz. Wstrząsające szczegóły, zginął śmiercią bohateraCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta


Żona Artura Boruca naraziła się Polakom

W ostatnich tygodniach jednym z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych w Polsce tematów jest projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Zakłada on wprowadzenie zakazu hodowli większości zwierząt na futra i ograniczenie uboju rytualnego zwierząt. Projekt ustawy ma wielu przeciwników, którzy otwarcie protestują, ale także wielu zwolenników, którym leży na sercu dobro zwierząt.

Swoje zdanie na ten temat jak się okazuje, ma także doskonale znana kibicom piłki nożnej żona Artura Boruca, bramkarza Legii Warszawa i wieloletniego reprezentanta Polski. Słynąca z zamiłowania do mody ukochana piłkarza odpowiedziała ostatnio na Instagramie na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło właśnie hodowli zwierząt na futra i produkcji artykułów właśnie z naturalnej skóry. Słowa Sary Boruc nie spodobały się internautom.

Dawid Kubacki przekazał wspaniałą nowinę. Skoczek zostanie ojcem, znamy płeć dzieckaDawid Kubacki przekazał wspaniałą nowinę. Skoczek zostanie ojcem, znamy płeć dzieckaCzytaj dalej


Słowa Sary Boruc wywołały burzę

Małżonka Artura Boruca została zapytana, czy nie przeszkadza jej, że znane marki odzieżowe tworzą produkty z naturalnej skóry. Sara Boruc, która wielokrotnie w swoich social mediach pokazywała się w ubraniach ze skóry, stwierdziła, że jak najbardziej nie ma nic przeciwko używaniu skóry zwierząt do produkcji ubrań.

- Absolutnie mi to nie przeszkadza, dlaczego miałoby mi to przeszkadzać? Skóra była, jest i będzie, i na pewno długo jej jeszcze będziemy używać - odpowiedziała celebrytka. Po chwili dodała, że większym problemem jej zdaniem jest używanie przez producentów ubrań poliestru, czyli plastiku.

Takie stanowisko nie spodobało się wielu internautom, którzy nie godzą się z hodowlą zwierząt dla celów produkcji wyrobów skórzanych i bestialskiego uboju tychże zwierząt. Wypowiedź Sary Boruc wywołała dyskusję w sieci, a jej samej przyniosła krytykę.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News